Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

StuparArt

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Ανοίγω αυτό το θέμα σχετικά με το καύσιμο τον πετρελαιοκινητήρων.
Εδώ μπορούμε να γράφουμε τι καύσιμο βάζουμε και σε ποιες εταιρίες έχουμε προτίμηση...
 

bmw5argolida

New member
Jan 6, 2011
78
0
6
39
ΝΑΥΠΛΙΟ
Τις περισσοτερες φορες βαζω v power diesel της shell που μια φορα την εβδομαδα πωλειται στην τιμη της απλης. Τις υπολοιπες φορες σε πρατηριο που απλα να μου γεμιζει το ματι με προτιμηση σε εκο και bp. Με την v-power δεν βλεπω καμια διαφορα στην αποδοση η την καταναλωση του αυτοκινητου σε σχεση με τα αλλα πετρελαια απλα πιστευω οτι η διαφορα ειναι οτι γινεται καλυτερη καυση και προστατευεται ο κινητηρας μακροπροθεσμα χαρη στα ειδικα προσθετα που περιεχει. Μακαρι γιατι με τα πετρελαια και τη νοθεια που υπαρχει πρεπει ολοι οι dieselαδες να προσεχουμε!!!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Και εγω στο smartακι την V power της Shell βαζω και καθε 3-4 γεμισματα του ριχνω και καθαριστικο για να μην βουλωσουμε κανενα μπεκ. Μεχρι στιγμης ευχαριστημενος ειμαι
 

boreli

Hero Member
Rookie
Mar 2, 2015
20
0
0
45
Παιδιά με το diesel θέλει ΠΑΑΑΑΡΑΑΑΑ πολύ προσοχή...απο ενα πρατήριο στανταρ και παλι παιζεται αν θα φας φολα καμια φορα...
 

Aristidis

Rookie
Feb 13, 2016
34
0
0
Diesel γέμισμα  σε πρατηρειο της (εταιρίας) shell οχι σε ιδιώτη ,
κάθε πέμπτη την ήμερα της προσφοράς Shell V-Power Diesel σε τιμη απλης . biggrin
μαζεύω και πόντους  για κάνα δωράκι χαχα .  ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread