Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Η λιστα συμμετοχων μεχρι στιγμης περιλαμβανει 4 τεμαχια.

1.angel s
2.spel
3.kouv
4.pan pag

Για την ολοκλήρωση της παραγγελιας μας λείπει ενα ατομο ακομα...εαν βρεθει άλλος ενας τοτε με την βοήθεια του kostg θα γίνει η παραγγελία οπου πρωτα θα πρεπει να καταθεσουμε στον λογαριασμό που θα μας δώσει ο kostg τα χρήματα ώστε να προχωρήσει η παραγγελια....
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δε βλέπω να εμφανίζεται 5ο άτομο... Με μια ερώτηση στον προμηθευτή που έκανα πριν λίγο, η τιμή θα είναι περίπου η ίδια (έχουμε αύξηση της λίρας Αγγλίας από την τελευταία παραγγελία).
Λέω να κρατήσω κι εγώ μία χοάνη και να προχωρήσουμε. Ωστόσο προτείνω να περιμένουμε μέχρι την Παρασκευή (23/5) μήπως προλάβει και κανένας ακόμα την παραγγελία.
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Ωραια Κωστα οποτε πες μας διαδικασια κ λ7 να το προχωρησουμε! Συμφωνω μεχρι Παρασκευη δεν χανουμε κατι εξαλου..!
 

kouv

Member
Oct 3, 2013
134
0
16
33
Καλαματα
περιμένω να μου πείτε τελική τιμή και που θα στείλουμε τα λεφτά. Μέτα όταν έρθουν οποίος ξέρει να μας πει και τρόπο τοποθετήσεις.
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Καλησπέρα kouv περιμένουμε τον kostg για λεπτομέρειες...

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1400775650[/time]
Όποιος ενδιαφέρεται για χοανη η προθεσμία ειναι μέχρι αύριο 23/5 Παρασκευή...
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
+1 και για μενα παιδια,ελπιζω να προλαβα!
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Νομιζω πως προλαβες μιας κ μιλωντας με kostg το μεσιμερι μου ειπε πως περιμενουμε κ σημερα!!!
 

moredread

New member
May 16, 2010
54
0
6
είμαι και εγώ μέσα παιδιά. πόσο είναι η τιμή?
κάνει για mk6?
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Ναι κανει για mk6 λεπτομεριες θα μας πει ο kostg οταν ειναι να προχωρησουμε( τιμες κτλ )!
 

moredread

New member
May 16, 2010
54
0
6
ok...είμαι μέσα. απλά εμείς οι εκτός Αθήνας πως θα παραλάβουμε?
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Εχω την εντυπωση πως θα στο στειλει ο kostg ταχυδρομικος ή κουριερ κατι τετοιο! Δεν ειμαι σιγουρος ομως ρωτησε τον καλυτερα..!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Η λίστα είναι αυτή :
1- angels
2 - kouv
3 - spel
4 - panpag
5 - gio
6 - moredread

Παιδιά θα σας ενημερώσει ο Κostg για το που θα γίνει η κατάθεση,τι πόσο θα πρέπει να πληρώσετε για τα μεταφορικά για εκείνους που είναι εκτός επαρχία
Για να γίνει η παραγγελιά θα ΠΡΕΠΕΙ να έχουν κάνει ΟΛΑ τα μέλη την κατάθεση
Θα παρακαλέσω να μην το κάνουμε τσατ.Θα καθαριστεί σε λίγο το θέμα.Ευχαριστώ
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Όπως είπε και ο scorpion παραπάνω, θα σας στείλω προσωπικό μήνυμα με τον αριθμό λογαριασμού στον οποίο θα ήθελα να γίνει η κατάθεση. Η τιμή είναι κατά 1 ευρώ μεγαλύτερη από την προηγούμενη ομαδική, δηλαδή 56 ευρώ για κάθε κομμάτι (είναι λίγο πιο ακριβή η λίρα Αγγλίας από την προηγούμενη φορά, γι' αυτό και η διαφορά). Για το μέλος από την Πάτρα χρειάζονται 5 ευρώ επιπλέον για τα μεταφορικά, με ΕΛ.ΤΑ. Μόλις γίνουν όλες οι καταθέσεις θα προχωρήσω στην παραγγελία και σε 1 με 2 εβδομάδες θα έχουμε το δέμα. Η παραλαβή θα γίνει εντός Αθήνας με συνάντηση, είτε επίσημη ή f2f κατόπιν συνενόησης... Σημειώνω ότι η ομαδική αφορά μόνο τη χοάνη (σαν ανταλλακτικό) και όχι τα παρελκόμενα της τοποθέτησης (βίδες-κολλιέδες-σωλήνες-adaptors maf) που ενδεχομένως χρειάζεται το κάθε μοντέλο. Υπάρχουν αντίστοιχα θέματα (για mk6 & μκ7) στα οποία περιγράφεται ο τρόπος τοποθέτησης και θα τα βρείτε μέσα στο forum. Όπως και να 'χει συμφέρει πολύ από το να αγοράσει κανεί το κιτ της K&N που έχει γύρω στα 150 ευρώ (για το mk6) και λίγο παραπάνω για το mk7. Αναμένετε pm στο inbox σας  ;)
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Εχει γίνει η παραγγελία...το ποτε ακριβώς θα έρθουν δεν γνωριζω λογικα την αλλη εβδομάδα...
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ενημέρωση:

Οι χοάνες είναι καθ' όδόν, υπήρξε καθυστέρηση στην αποστολή λόγω μη διαθεσιμότητας όλης της ποσότητας που ζητήσαμε.

Λίγη υπομονή ακόμα και θα παραλάβουμε.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Κάτι έχω μαζί μου σήμερα  giggle  Καλημέρα!

KampN_inthe_trunk.jpg
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread