Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

saxlina

Original poster
Rookie
Nov 5, 2016
15
0
0
42
Εύοσμος Κοζάνη
Καλησπέρα παιδες. Το πρώτο μου θέμα θα είναι η τοποθέτηση ηλιοροφης καθώς το θεωρώ μεγάλη αλλαγή και το πρώτο βήμα πριν πάει το φιεστακι για βάψιμο.
Καταστήματα με εγγύηση στην Θεσσαλονίκη ?
Έχει τοποθετήσει κάποιος ?Θα προτιμούσα μεγαλλλη ίσως και πανοραμική...
 

pt1986

Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
saxlina said:
Καλησπέρα παιδες. Το πρώτο μου θέμα θα είναι η τοποθέτηση ηλιοροφης καθώς το θεωρώ μεγάλη αλλαγή και το πρώτο βήμα πριν πάει το φιεστακι για βάψιμο.
Καταστήματα με εγγύηση στην Θεσσαλονίκη ?
Έχει τοποθετήσει κάποιος ?Θα προτιμούσα μεγαλλλη ίσως και πανοραμική...
Καλησπερα σου καλωσωρησες στο forum καλυτερα να μην το κανεις αμα δεν ειναι εργοστασιακο γιατι μπορει να εχεις θεμα με διαρροες σαπιλες σκουριες και επισης πρεπει να το αναγραφει η αδεια κυκλοφοριας του αυτοκινητου αλλιως δεν θα μπορεις να περασεις κτεο.
 

saxlina

Original poster
Rookie
Nov 5, 2016
15
0
0
42
Εύοσμος Κοζάνη
Μάλιστα δεν το γνώριζα αυτό για την άδεια κυκλοφορίας....
Επειδή στην ουσία το πρώτο που σκεφτεί να κάνω είναι ένα βάψιμο με κάτι λαμαρινοδουλειες έλεγα να κάνω αυτό το βήμα πρώτα. Το ίδιο λες να είναι και μόνο με πανοραμική οροφή παρακαλώ που δεν ανοίγει ?
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
http://www.car.gr/parts/view/619445/
Οτι καλύτερο σε αφτερ ηλιοροφή , την εχει φίλος μου σε τάπερ και ειναι αψογη
 

saxlina

Original poster
Rookie
Nov 5, 2016
15
0
0
42
Εύοσμος Κοζάνη
Το έχω δει κι εγώ αυτό, τα σπάει, δεν νομίζω να έχει θέματα με νερά και σκουριες. Κάποια εγγύηση θα δίνει.
 

tabas

Pro Member
Feb 15, 2013
375
0
0
42
Η webasto είναι σοβαρή εταιρεία. Αποκλείεται να μην δίνει εγγύηση. Έχω 3 φίλους που φοράνε τέτοιες και δεν αντιμετωπίζουν κανένα απολύτως πρόβλημα εδώ και πολλά χρόνια. Μεγαλύτερο ρόλο παίζει ο εγκαταστάτης να κάνει σωστή δουλειά.
 

saxlina

Original poster
Rookie
Nov 5, 2016
15
0
0
42
Εύοσμος Κοζάνη
Πολυ ωραια φιλε ευχαριστω...
Η αλλη εναλλακτική πανοραμικη δηλαδη που δεν θα ανοιγει , μονο κρυσταλλο υπαρχει?
Σε καινουργια μοντελα , κυριως suv υπαρχει που εχουν και μεγαααλο ουρανο...
asx,hr-v qasquai, αλλα και σε μικρα juke,fiat.
H με συνδυασμό led στα πλαγια?
 

tabas

Pro Member
Feb 15, 2013
375
0
0
42
Προσωπική μου άποψη είναι ότι αφού κάνεις που κάνεις τον κόπο και τα έξοδα ποιός ο λόγος να βάλεις απλό κρύσταλλο που δεν ανοίγει? Θα το μετανοιώσεις πιστεύω μελλοντικά. Δεν ξέρω αν υπάρχει σε after market(λογικά ναι).
Led στα πλάγια? Δεν σε έπιασα....
 

saxlina

Original poster
Rookie
Nov 5, 2016
15
0
0
42
Εύοσμος Κοζάνη
http://www.press-time.gr/index.php/aftokinito/item/3603-odigoyme-to-peugeot-2008-1-6-1-6-e-hdi-115-stt-active#.WCGr9XOgcwgy
Παράδειγμα.... Έχει το asx
το ίδιο και φωτισμό στις πόρτες.... Πολύ ατμοσφαιρικο
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread