Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

giannis7

Original poster
New member
Nov 17, 2013
57
0
0
Χαιρετιζω την παρεα....Εχετε να προτεινεται καποια ηλιοπροστασια παρμπριζ που να εχει καλη εφαρμογη στον fiestaρο? μαγαζι για αγορα απο κοντα (περιοχη αττικη) η site για παραγγελια ευπροσδεκτο... ;)
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Προσωπική μου άποψη ειναι μην δινεις τοσο βαρος σε καποια ηλιοπροστασια...Για εμενα πήγαινε στα πρακτικερ και δες ποια σου αρέσει εσωτερική η εξωτερική η στα τζάμπο...εγω μια απο τα τζάμπο εχω και ειμαι υπέρ ευχαριστημενος...
 

giannis7

Original poster
New member
Nov 17, 2013
57
0
0
μου εδωσε μια ενας φιλος αλλα ειναι αρκετα μικρη...σκεφτομαι να μετρησω διαστασεις κ να παω οπως ειπες σε κανα τζαμπο απλα ελεγα μηπως υπαρχει καποια ετοιμη-σιγουρη σε διαστασεις λυση...Σ' ευχαριστω για την απαντηση σου παντως
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Καμια ετοιμη δεν ξέρω εαν πας σε καμια αντιπροσωπία της ford και σου δώσουν εκει...
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Εγω ξερω ενα μαγαζι στο Γαλατσι "Pan Car" λεγεται στη Πρωτοπαπαδακη ειναι. Φτιαχνει κουκουλες κτλ,απο κει ειχα παρει εγω κ κουκουλα κ ηλιοπροστασια.
 

giannis7

Original poster
New member
Nov 17, 2013
57
0
0
angel s said:
Καμια ετοιμη δεν ξέρω εαν πας σε καμια αντιπροσωπία της ford και σου δώσουν εκει...
η βελμαρ που εχουμε εδω στο γερακα δε δινει ουτε νερο σε αγιο...αχαχαχαχ

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1403972434[/time]
Crazy said:
Εγω ξερω ενα μαγαζι στο Γαλατσι "Pan Car" λεγεται στη Πρωτοπαπαδακη ειναι. Φτιαχνει κουκουλες κτλ,απο κει ειχα παρει εγω κ κουκουλα κ ηλιοπροστασια.
οπ...το ξερω το μαγαζι....οταν με βγαλει ο δρομος προς τα εκει θα το κοιταξω...ευχαριστω!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread