Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

aggelos7

Original poster
Member
Feb 17, 2014
104
0
0
44
Πειραιάς
Τώρα που αρχίζουν οι ζέστες χρειαζόμαι μια ηλιοπροστασια. Έχετε κάποια συγκεκριμένη να μου προτείνετε? κοιτάω και για εξωτερικη και για εσωτερική.
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #3
Αγγελε μην το παιδευεις πολυ σε αυτο το θεμα...practiker και περνεις μια που ειναι σαν αλουμινοχαρτο απεξω για να αντανακλαει την θερμοκρασια...κοστος max 5€!!!
εγω την εχω και την χρησιμοποιω πιο πολυ για χαλακι να πεφτω κατω απο το αμαξι εαν χρειαστει για να μην λερωθω ;)
 

aggelos7

Original poster
Member
Feb 17, 2014
104
0
0
44
Πειραιάς
nos7 said:
Αγγελε μην το παιδευεις πολυ σε αυτο το θεμα...practiker και περνεις μια που ειναι σαν αλουμινοχαρτο απεξω για να αντανακλαει την θερμοκρασια...κοστος max 5€!!!
εγω την εχω και την χρησιμοποιω πιο πολυ για χαλακι να πεφτω κατω απο το αμαξι εαν χρειαστει για να μην λερωθω ;)

Οκ. Ευχαριστώ Μιχάλη.
 

leftko

Member
Dec 23, 2012
193
0
16
32
απλα να προσεξεις να παρεις μια αρκετα μεγαλη. γιατι εγω οταν εψαχνα ολες που εβρισκα ηταν καπως μικρες,(σε υψος,σε πλατος ηταν οκ).

τελικα βρηκα απο ενα μαγαζι,αλυσιδα ειναι οποτε λογικα εχει και στην υπολοιπη Ελλαδα,( καπως σαν Autoplus λεγετε,υπαρχει τετοια ονομασια,αλλα δεν ειδα να εχει καταστημα στο Ηρακλειο,παντως καπως ετσι λεγετε) και ειχε μια αρκετα μεγαλη,και πιανει σχεδον ολο το τζαμι.

αλλα συμφωνω μην το ψειριζεις πολυ,δεν εχει σημασια,απλα βρες μια αρκετα μεγαλη.
εχω και αυτην της Shell που λεει vpower, η οποια κανει,αλλα ειναι υφασμα.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread