Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

butters

Original poster
New member
Apr 16, 2015
57
0
6
Καλησπέρα, έχω ένα ST με εργοστασιακό USB και το τρισάθλιο ηχοσύστημα της Sony με τα 3692 κουμπάκια (φωτό εδώ: http://bit.ly/1KXsEIm).
Ξέρετε πως μπορώ να αλλάξω φάκελο όταν ακούω mp3 από το USB;
Έχω βρει τρόπο, αλλά είναι τραγικός, χρειάζεται σχεδόν 10 κλικ για να το κάνω! Δοκίμασα και φωνητικές εντολές, ΟΚ, τις πρώτες 4-5 φορές είχε πλάκα, μετά ήταν εκνευριστικό... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #2
2 τροποι υπαρχουν και οι 2 ειναι ακρως εκνευριστικοι οπως λες...1) πας με τς βελακια και σε πεταει εξω και το ξαχνεις απο την αρχη δλδ usb- φακελο που θες-τραγουδι που θες 2) εαν πχ ο φακελος εχει 52 τραγουδια μεσα,πληκτρολογεις τον αριθμο 52 και μετα το επομενο κομματι και πας στο πρωτο τραγουδι του επομενου φακελου ;)
 

butters

Original poster
New member
Apr 16, 2015
57
0
6
Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση. Είναι δυνατόν να συνέβη αυτό; Γενικά ο σχεδιασμός είναι άθλιος, με τους αριθμούς σε οριζόντια διάταξη και 5 source κουμπιά αντί για 1 function. Αυτό που λέμε με το USB είναι και επικίνδυνο εν κινήσει... θα το ψάξω λίγο ακόμη.
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
Αν και το cd player της sony είναι το "καλό" της ford εγώ προτιμώ το stock στο μάτι.

SonyHeadUnit.jpg


Όσο για το πρόβλημα που λες, AUX και άγιος ο Θεός.  :D
 

butters

Original poster
New member
Apr 16, 2015
57
0
6
Επανέρχομαι... πιστεύετε ότι κάτι τέτοιο θα λειτουργήσει; http://goo.gl/Dca51c

Σημειωτέο ότι υπάρχει αντίστοιχη φωνητική εντολή (previous/next folder), αλλά και πάλι είναι εξαιρετικά αργή και πολύπλοκη.

Γενικά, αν έχετε να προτείνετε κάποιον που να γνωρίζει από αυτά (αντιπροσωπεία Ford ή ειδικούς σε εγκαταστάσεις ηχοσυστημάτων), παρακαλώ να μου στείλετε (με προσωπικό μήνυμα). Ευχαριστώ!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread