Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

NickMrg

Original poster
Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Μόλις βάφτηκε μετά από αρκετό καιρό ο διαχύτης!  ok234
07n1.jpg
 

NickMrg

Original poster
Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Όχι ματ είναι και σαγρέ. Είναι ότι πιο κοντινό υπήρχε στο original απλά είναι πιο σκούρο. Σαν το χρώμα του πίσω υαλοκαθαριστήρα φανταστείτε. Ναι ευχαριστημένος είμαι! Έφυγε κάθε ίχνος γραζουνιάς και ανανεώθηκε το πίσω μέρος. Αυτό το γκρι φαινόταν σαν να είχε ξεθωριάσει το πλαστικό. Ορίστε και δύο φωτογραφίες....

Πριν.....

x07s.jpg


και μετά....

nnvm.jpg


Μ'αρέσει αρκετά!! biggrin biggrin
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ωραίο αποτέλεσμα φιλε !! :p

PS.Αριστερά στον προφυλαχτήρα έχει σπάσιμο η με ξεγελάει?
 

NickMrg

Original poster
Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Όχι δεν έχει σπάσιμο! Κι εγώ το είδα στη φωτό και ψάρωσα, αλλά δεν ξέρω τι αντανακλάται και φαίνεται έτσι...  :mad:
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Όντως πολύ ωραίο το αποτέλεσμα....πιο ωραίο κ απτο μαμα κ ας πήγε να του μοιάσει...
 

Kostas_Fiesta

Member
Σεπτ. 21, 2013
135
0
0
32
χαλκιδικη
Πολυ ωραιο ...με εβαλες σε ιδεες μια και το δικο μ ειναι χαλια και το μπροστα και το πισω μου το ξεθωριασε ο ηλιος  :mad:  ....ποσο σου βγηκε η δουλεια???
 

lefteris

Pro Member
Oct 15, 2011
406
0
0
41
Αθήνα
Πλάκα πλάκα,ενδιαφέρομαι και εγώ.Οχι μόνο για τον διαχύτη,άλλα για το σύνολο των αβαφωβ πλαστικών.Οι βάσεις του καθρέφτη μου έχουν αρκετές πανάδες,προσφορά τις κυράτσας απο πάνω μου,που πλένει τα μπαλκόνια της με καυστικά...

Υπάρχει βέβαια και η λύση του Gtechniq C4,άλλα δέν ξέρω αν κάνει και για γρατσουνιές...
http://www.youtube.com/results?search_query=gtechniq+c4&sm=3
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Αν παντως οι γρατζουνιες οπως φαινεται και καταλαβαινω δεν ηταν και τοσο επιφανειακες και ειχαν βαθος του παιδιου του εχουν κανει φοβερη δουλεια  ok234
 

NickMrg

Original poster
Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Λοιπόν παιδιά αφού ενδιαφέρεστε αρκετοί, αν θέλετε μπορώ να τον πάρω και να ζητήσω μία προσφορά για να βάψουν π.χ 5 διαχύτες. Μην πάτε ένας-ένας! Πράγματι έκαναν πολύ καλή δουλειά και οι γρατζουνιές ναι ήταν βαθιές, γι'αυτό και τις στοκάρισαν πρώτα. Μου στοίχισε +20€ απ'την τιμή που μου είπε για τα μαζέματα συν γυάλισμα/κέρωμα που πήγα. Αν πάτε μόνο για διαχύτη ίσως σας πάρει κάτι παραπάνω, δεν ξέρω. Η δουλειά έγινε στην chipsaway στο κατάστημα του Παλαιού Φαλήρου που βρίσκεται πάνω στην Αμφιθέας. Ανοίξτε θέμα για ομαδική αν θέλετε, αποφασίστε και ενημερώστε με αν θέλετε να επικοινωνήσω εγώ μαζί του.  :)

Vag said:
Όντως πολύ ωραίο το αποτέλεσμα....πιο ωραίο κ απτο μαμα κ ας πήγε να του μοιάσει...

Χαχαχα πράγματι και μένα μου αρέσει πολύ! Ανανεώθηκε το χρώμα!!  ;D

PanosWhite said:
PS.Αριστερά στον προφυλαχτήρα έχει σπάσιμο η με ξεγελάει?

Πάνο τελικά ήταν δαχτυλιά πάνω σε σκόνη!!  :D
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Αλλος ενας διαχυτης χθες δηλ ο δικος μου στοκαριστηκε και βαφτηκε αλλα nickmrg στην chipsaway!Ειχα αρκετο καιρο ενα βουλιαγματακι και επρεπε να εξαφανιστει!Παιδια sorry αλλα φωτο δε προλαβα να ανεβασω,το αποτελεσμα ειναι ακριβως ιδιο οπως του νικου και τα σπαει!  ok234 Και αφου ανφεραμε και την εταιρια τα παιδια ειναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ!Ευχαριστω πολυ το Νικο!
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Λ Αμφιθεας.Μιχαλη για ενα σκασιμο που μου ειχε κανει το χρωμα μπροστα χαμηλα στο προφυλακτηρα και επρεπε να βαφτει και ο διαχυτης ενα 70αρι.
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Εμεινα απ ολες τις αποψεις ευχαριστημενος  ;)
 

NickMrg

Original poster
Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Με γεια σου! Καμία σχέση με το πριν έτσι;; Ανανεώνεται πολύ το πίσω μέρος. Εγώ τώρα θα πάω και για την μπροστινή γρίλια μάλλον...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Εχει ρωτησει κανεις ποσο θελει για μαυρο γυαλιστερο;

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1394983133[/time]
Και μην ξεχναμε και αυτη την προσφορα που εχουμε σαν κλαμπ στην chipaway..http://www.fiestamaniacs.gr/forum/http://fiestamaniacs.gr/phpbb5/viewtopic.php?t=4...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread