Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
ΤΕΟ Kia Pro Ceed said:
αυτο δεν ειναι καλυτερο απο τα φρυδακια?

Το αριστερο ειναι για φωκια,το θεμα ειναι να χειρουργησουμε τα φαναρια τα δικα μας που ειναι και ποιοτικα  winkwink
Ωραιο φαινεται Χριστοφορε,τραβα και μια πιο κοντικη και καθαρη φωτο .
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Από τροχό ξέρεις?? tease
Τώρα που υπάρχει και το dremel πες ότι τα κάναμε κιόλας  winkwink winkwink
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Με τον τροχο σου κοβω οτι θες(το κανουμε και καμπριο τωρα το καλοκαιρι αμα θες),με dremel και τετοια μπλιμπλικια για παιδακια giggle δεν ασχολουμαι.

Ετοιμασου να κανουμε δουλιτσες  winkwink
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
pitbull said:
Με τον τροχο σου κοβω οτι θες(το κανουμε και καμπριο τωρα το καλοκαιρι αμα θες),με dremel και τετοια μπλιμπλικια για παιδακια giggle δεν ασχολουμαι.

Ετοιμασου να κανουμε δουλιτσες  winkwink

ποτε ξεκιναμε; giggle giggle
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
nos7 said:
ποτε ξεκιναμε; giggle giggle

Το dremel στα χέρια σου είναι επικίνδυνο "παιχνίδι", πόσο μάλλον ο τροχός. Άσε, δε θα πάρω.  qq
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Έλα τώρα, γράψε κάτι, μόνο φατσούλες; Θα μπει ο founder και θα τα σβήσει όλα  giggle
 

aggelos7

Member
Feb 17, 2014
104
0
0
44
Πειραιάς
εγω σκεφτομαι να παρω αυτα:

http://www.ebay.com/itm/141230203977?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Περιμένω να μου πει αν κάνουν για το δικο μου (λογικά κάνουν), και κοστος μεταφορικών.
Αυτό που δεν ξέρω ακομα είναι τι θα μου ζητήσουν εδω για βάψιμο στο χρώμα του αμαξιου μου.
Αν γνωρίζει κανείς πόσο περίπου θα μου πάει ας με ενημερώσει.
 

Dark knight

Hero Member
aggelos7 said:
εγω σκεφτομαι να παρω αυτα:

http://www.ebay.com/itm/141230203977?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Περιμένω να μου πει αν κάνουν για το δικο μου (λογικά κάνουν), και κοστος μεταφορικών.
Αυτό που δεν ξέρω ακομα είναι τι θα μου ζητήσουν εδω για βάψιμο στο χρώμα του αμαξιου μου.
Αν γνωρίζει κανείς πόσο περίπου θα μου πάει ας με ενημερώσει.

Πολυ ωραια φρυδακια Αγγελε και λογικη τιμη!!  ok234 ok234
Τωρα για το βαψιμο,ψαξτο...  ;) ;)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Dark knight said:
Τωρα για το βαψιμο,ψαξτο...  ;) ;)

Έτσι είναι, δυστυχώς. Αν π.χ. έκανες το βάψιμο μαζί με τον προφυλακτήρα, μπορεί και να μη σου στοίχιζε τίποτα. Τώρα, ο κάθε μάστορας μπορεί να ζητήσει ότι θέλει, απλά με το φτωχό μου το μυαλό λέω ότι με κανένα 50άρικο θα είναι καλά.
 

aggelos7

Member
Feb 17, 2014
104
0
0
44
Πειραιάς
για δυο σκατουλακια 50αρικο? Θα περασω μια βολτα απο τον φανοποιο του καρανικολα, τωρα που τα λεμε συχνα  :D :D :D να μου πει. μακαρι να του εχει περισσεψει χρωμα απο το βαψιμο του προφυλακτηρα μου.
 

Dark knight

Hero Member
kostg said:
Έτσι είναι, δυστυχώς. Αν π.χ. έκανες το βάψιμο μαζί με τον προφυλακτήρα, μπορεί και να μη σου στοίχιζε τίποτα. Τώρα, ο κάθε μάστορας μπορεί να ζητήσει ότι θέλει, απλά με το φτωχό μου το μυαλό λέω ότι με κανένα 50άρικο θα είναι καλά.

Καπου εκει στο 50αρικο το βλεπω και εγω.
Αντε στην καλυτερη 30.
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Εγω στη θεση σου θα πηγαινα να εφτιαχνα το χρωμα το αυτοκινητου σε ενα χρωματοπωλειο με κανα 10ευρω και θα τα εβαφα μονος μου ... Επίσης μπορεις να τα βάψεις μαυρα για να ταιριαζουν με τα υπολοιπα μαυρα πλαστικα ... Το μαυρο σπρεϊ δεν πιστευω να σου κοστισει πανω απο 10 ευρω παλι !!!
 

aggelos7

Member
Feb 17, 2014
104
0
0
44
Πειραιάς
flintmagic said:
Εγω στη θεση σου θα πηγαινα να εφτιαχνα το χρωμα το αυτοκινητου σε ενα χρωματοπωλειο με κανα 10ευρω και θα τα εβαφα μονος μου ... Επίσης μπορεις να τα βάψεις μαυρα για να ταιριαζουν με τα υπολοιπα μαυρα πλαστικα ... Το μαυρο σπρεϊ δεν πιστευω να σου κοστισει πανω απο 10 ευρω παλι !!!

Σε ευχαριστώ για την προταση. εχω κοντα μου μαγαζια για χρωματα αυτοκινητων, μενω στην Λεύκα Πειραιά. Θα χρειαστω και κόλα για να κολησουν στα φαναρια.
 

Dark knight

Hero Member
aggelos7 said:
Σε ευχαριστώ για την προταση. εχω κοντα μου μαγαζια για χρωματα αυτοκινητων, μενω στην Λεύκα Πειραιά. Θα χρειαστω και κόλα για να κολησουν στα φαναρια.

Παμπριζοκολλα να βαλεις!!
Ειναι η καλυτερη και πολυ γερη!!  ok234
Δεν θα βγαινουν με τιποτα!!
 

grg019

Original poster
Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Στα δικα μου ειχε κολλα μεσα στη συσκευασία και με αυτα τα κολησα! μεχρι στιγμής μια χαρα είναι
 

BillMk7

Pro Member
Feb 2, 2011
600
4
18
36
Πειραιάς (Καλλίπολη)
Έβαλα κι εγώ σήμερα το πρωί φρυδάκια.... Είχα χρόνο και  φιμέ μεμβράνη φαναριών και λέω, δε κόθομαι να φτιάξω μόνος μου φρυδάκια να δω πως θα είναι? Έτσι, έβγαλα τα φανάρια, τα πήρα σπίτι και ξεκίνησε το χειρουργίο....κόψε, κάψε.... και μετά από 20 λεπτάκια δουλίτσας, το τελικό αποτέλεσμα είναι το παρακάτω...

http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?action=gallery;sa=view&id=427
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread