Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kyriakos99

Original poster
Newbie
Aug 17, 2019
1
0
0
KALHSPERA SAS. EXW ENA FORD FIESTA ST MK8 KAI SKEFTOMAI SIGA SIGA NA ARXISW NA KANW TROPOPOIHSEIS. GENIKA OMWS DEN EXW POLY IDEA AFOU ASXOLOUME 2 XRONIA MONO POLY XALARA.. APO OTI MOU EXOUN PEI MIA KALH ARXH EINAI NA BALW FILTRO PROGRAMMA KAI E3ATMISH.APO PROGRAMMA EXW DEI KAI LEW NA VALW TO REVO ,APO FILTO ENA AIRTECH,KAI APO E3ATMISH KOITAZA GIA MILTEK ALLA DEN 3ERW AN A3IZOUN TOSA LEFTA...PEITE MOU TIN GNWMH SAS AN THELETE KAI EFXARISTW GIA TON XRONOS  SAS
 

spoumi

Member
Σεπτ. 15, 2018
116
15
18
Μοντέλο
MK8 ST
Καλώς ήρθες στο φόρουμ.
Αν μπορείς μην γράφεις greekglish και κεφαλαία γιατί γίνεται το κείμενό σου δυσανάγνωστο και φαίνεται σα να φωνάζεις.

Νομίζω καλά σου τα έχουν πει.
Από εισαγωγές παίζει κυρίως αυτή της airtec.
Με πρόγραμμα εισαγωγή και εξάτμιση θα δεις αξιόλογη διαφορά αλλά όπως λες κι εσύ είναι αρκετά λεφτά.

Στην θέση σου θα τα έκανα ένα ένα για να βλέπω τι διαφορά κάνει το κάθε πράγμα που αλλάζω.

Δεν έχω ασχοληθεί (ακόμα) με βελτιώσεις και δεν έχω εικόνα για την εξάτμιση αλλά νομίζω ότι έχει μεγάλη διατομή οπότε ίσως και μόνο με ένα downpipe (η πολλαπλή είναι ένα με το μπλοκ) θα δεις τη σημαντικότερη διαφορά σε ό,τι έχει να κάνει με εξάτμιση.

Προσωπικά θέλω να περιμένω να βγει και εισαγωγή από την itg που αν δεν κάνω λάθος έχει από τις καλύτερες εισαγωγές για τα προηγούμενα μοντέλα και αν έπρεπε να διαλέξω πρόγραμμα αυτή τη στιγμή θα έβαζα της Peron που το βάζει και ο Καρανικόλας.

Ό,τι κι αν κάνεις περιμένουμε να μας πεις εντυπώσεις.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread