Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Stelax

Original poster
Newbie
Nov 24, 2019
2
0
0
Καλησπέρα...Μόλις αγόρασα το fiesta titanium...τη νύχτα παρατηρησα τα φανάρια τα μπροστινα να θολώνουν στις γωνίες...διάβασα στο ίντερνετ λόγω led..και λόγω θερμοκρασίας..ισχύει αυτο;;;Επίσης ακούω ένα τρίξιμο την ώρα που παταω το γκαζι;Είναι φυσιολογικό μέχρι να στρώσει ας πουμε;
 

magift

Rookie
Aug 4, 2019
10
0
1
Για τα φώτα είναι φυσιολογικό (νομίζω ότι το γράφει και το βιβλιαράκι)
 

Chris_123

Rookie
Jun 21, 2018
13
0
1
39
Αθήνα
Stelax said:
Καλησπέρα...Μόλις αγόρασα το fiesta titanium...τη νύχτα παρατηρησα τα φανάρια τα μπροστινα να θολώνουν στις γωνίες...διάβασα στο ίντερνετ λόγω led..και λόγω θερμοκρασίας..ισχύει αυτο;;;Επίσης ακούω ένα τρίξιμο την ώρα που παταω το γκαζι;Είναι φυσιολογικό μέχρι να στρώσει ας πουμε;

Δεν έχω παρατηρήσει κάποιο θαμπομα / θολομα στα φανάρια μου αλλά δεν ειμαι και απόλυτα σίγουρος γιατί δεν το έχω ελέγξει και πότε.
Το τρίξιμο δεν είναι φυσιολογικό κάπου μέσα στην καμπίνα κάτι θα "συντονίζει"  την ώρα που δίνεις γκάζι και υποθέτω την ώρα που είσαι με λίγες στροφές 1700 - 2000 και δίνεις λίγο γκαζι. Εμένα είναι στα 26000km και ακόμα δεν έχω βρει τι θα μπορούσε να είναι...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread