Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Walking

New member
MK7.5
Aug 5, 2016
99
1
8
38
Αγία παρασκευή
Μοντέλο
MK7.5
μολις τοποθετησα φιλτρο ελευθερας ροης της DTM (τυπος φιλτρου foam).ειμαι στα πρωτα χιλιομετρα βεβαια αλλα εχω να πω πως το αμαξι τραβαει καλυτερα,στις χαμηλες εχει καλυτερη αποκριση στο γκαζι.δεν παρατηρησα καποιον ηχο απο το φιλτρο για να ειμαι ειλικρινης.τις επομενες μερες θα κανω χιλιομετρα και θα σας πω εντυπωσεις.
 

tsambion

Member
Jul 26, 2017
117
3
18
39
Αθηνα
Ξέρει κανείς Από πού μπορώ να βρω και να αγοράσω φίλτρο K&N και πόσο κοστίζει? (Έχω βαλθεί να αναβαθμίσω εμφανισιακά και μηχανικά το αυτοκινητάκι μου)
 

rallistas77

New member
Aug 23, 2016
74
3
8
6
Βόλος
Walking said:
μολις τοποθετησα φιλτρο ελευθερας ροης της DTM (τυπος φιλτρου foam).ειμαι στα πρωτα χιλιομετρα βεβαια αλλα εχω να πω πως το αμαξι τραβαει καλυτερα,στις χαμηλες εχει καλυτερη αποκριση στο γκαζι.δεν παρατηρησα καποιον ηχο απο το φιλτρο για να ειμαι ειλικρινης.τις επομενες μερες θα κανω χιλιομετρα και θα σας πω εντυπωσεις.
Για πες εντυπώσεις φίλος!!!
 
Jun 25, 2018
1
0
1
34
Πάτρα
Γεια σας ρε παίδες.. αγόρασα πριν 3 μήνες ένα fiesta trend 2009 tdci 1.4 το πήρα με 120 χιλιάδες χιλιόμετρα του έκανα γενικό σέρβις ιμάντες φίλτρα.. τώρα θέλω να το βελτιώσω μηχανικά σιγά σιγά..θέλω να με βοηθήσετε και να μου πείτε από τη να αρχίσω να βάζω και τι πράγματά μπορώ να βάλω επάνω από εξατμίσεις φιλτοχοανη και άλλα.. και αν το αναβαθμίσω θα έχω κάποιο πρόβλημα μετά η θα θέλει αλλαγή ή τουρμπίνα? θέλω τα φώτα σάς γιατί είμε και λίγο άσχετος.. .οπιος θέλει ας μου στείλει μυνημα . ευχαριστώ 
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread