Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

SuperNova

Member
Dec 1, 2010
152
0
0
αχ αυτη η μπλε/γκρι  ριγα... wub

εκτος και αν σχεδιασουμε κατι δικο μας!  ;)
 

DarthFiesta

Original poster
Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
Που να δεις κ την γκρι πλαινη της mountune :D

Τα δικαιωματα εχουν κατοχυρωθει λοιπον αγαπητη μου?εκλεισε?ή να περιμενω λιγο ακομα?
 

SuperNova

Member
Dec 1, 2010
152
0
0
Την εχω δει αγαπητε μου, την εχω δει και πολυ καλα μαλιστα..καααααλη ειναι...

Κοιτα, ετσι κ αλλιως ειναι κανα δυο αλλα πραγματακια να μπουν πρωτα οποτε μην πας ακομα στον συμβολαιογραφο για τα συμβολαια, δως μου λιγο ακομα περιθωριο.. :D tease

πολυ βιαζεσαι μου φαινεται!
 

leftko

Member
Dec 23, 2012
193
0
16
32
Εμένα μου αρέσει πάντως αυτό με τους αεραγωγους στο καπό. Αλλά είτε θα είτε μουφα πλαστικά κολλημένα(fail) είτε θα κόψεις το καπό, κρίμα είναι μπορεί να το μετανιώσεις.

Με το θέμα με τα φανάρια τι έχεις κάνει?  Εγώ έχω βάλει μεμβράνη στα πίσω φανάρια για να τα σκουρινω. 4 χρόνια δεν έχω κανένα πρόβλημα. Ένας φίλος μου που είχε βάλει και αυτός μετά από κάποια χρόνια(3 νομιζω) έσκασε η μεμβράνη και την άλλαξε.
Φαντάζομαι μπαίνουν και μπροστά και διατρυπα.
Το μαγαζί που τα έβαλα έβαζε μεμβράνες 3μ. Αλλά δεν νομίζω αυτές να είναι 3μ. Λογικά μέσα στη βδομάδα θα πάω να ρωτήσω κάτι άλλο και θα τον ρωτήσω και τι μεμβράνες ήταν αυτές, αν σε ενδιαφέρει.
 

fokooo

Member
Jan 5, 2013
107
0
0
34
Καρδιτσα
Πιστεύω ότι θα ήταν καλή ιδέα εκτός απο αυτοκόλλητα fiestamaniacs να βγάζατε και μια ρίγα με το λογότυπο..ετσι θα έκανε πιο πολυ μπαμ το "fiestamaniacs", και θα μπορούσε να είναι και διακριτικό...ειναι λίγο off topic  αλλα είδα ότι μιλάτε για ριγες
 

dkmusic

New member
Jul 22, 2015
60
0
0
οι προσθηκες  του μαουντουν παντος σκοτωνουν .......ειναι το 1  που θα κανω  :)
 

labrinakos

Rookie
Dec 9, 2014
14
0
0
Καλησπερα στη παρεα!!! Επειδη μολις αγορασα και εγω ενα st να σας ρωτησω αυτο το splitter το συγκεκριμενο ομως γτ ρωτησα στην αντιπορωπια και μου εδειξε ενα διαφορετικο που δν ηταν ωραιο που μπορω να το βρω;;
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
labrinakos said:
Καλησπερα στη παρεα!!! Επειδη μολις αγορασα και εγω ενα st να σας ρωτησω αυτο το splitter το συγκεκριμενο ομως γτ ρωτησα στην αντιπορωπια και μου εδειξε ενα διαφορετικο που δν ηταν ωραιο που μπορω να το βρω;;
αν εννοείς το μπροστινό χειλάκι που φαίνεται,ναι δεν το δίνει η ford επίσημα
 

labrinakos

Rookie
Dec 9, 2014
14
0
0
Και κατι αλλο μηπως γνωριζει κανεις που μπορω να του βαλω συστημα για scissor doors το ειδα  και σκαει πανεμορφο...
 

labrinakos

Rookie
Dec 9, 2014
14
0
0
Ενταξει οτι πληρωνεις περνεις και τωρα σε ενα τετοιο αμαξι δεν κανεις τσαπατσουλιες για αυτο ρωταω κιολας μπας και γνωριζετε καποιον που θα κανει εγγυημενα αριστη δουλεια ανευ κοστους!
 

jimsif

Rookie
Apr 6, 2016
11
0
0
30
Αθήνα
Καλησπέρα παιδιά, θέλω να κάνω μια ερώτηση, πριν λίγο καιρό άφησα να μου πλύνουν το φιεστακι...μόλις το πήρα κ γύρισα σπίτι παρατήρησα ότι έλειπε ο σήμα (ST) απο το πορτ μπαγκαζ...ξενέρωσα λιγάκι γιατί δεν βρήκα άκρη με το πλυντήριο και με τα πολλά πήρα ένα σήμα από ebay και μου έστειλαν ενα που είναι ιδιο σε μεγεθος με το μπροστά σημα...νομίζω οτι το πίσω ειναι μεγαλύτερο ετσι δεν ειναι...κ αν ειναι πρέπει να το πάρω απο κάποια αντιπροσωπία;;
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread