Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

FIESTA1983

Original poster
Newbie
Jul 9, 2015
2
0
0
Καλησπερα στην παρεα.εχω παρατηρησει στην οθονη του ταμπλο στην μεση μια ελαφρια μαυρη καθετη γραμμη.
επισης θελω να μ πειτε αν εχετε τ προβλημα με τα ολικα χλμ του αυτοκινητου που λογω πλαστικου δεν διακρινονται ολοκληροι οι αριθμοι.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Fiesta1983 απαγορεύονται τα κεφαλαία.Δείχνει ότι φωνάζουμε.Ευχαριστώ

Επίσης δεν χρειάζεται να είσαι ειρωνικός.Αν κάποιος μέλος δεν γνωρίζει κάτι ή δεν του έχει συμβεί δεν θα μπορέσει να σου λύσει την απορία σου
 

Georgia89

Member
Oct 25, 2015
231
6
18
ΧΑΝΙΑ
ερωτηση στη οθονη πανω δεξια μου αναβει το ΤΑ. αυτο αν θυμαμαι καλα ειναι για τα μηνυματα, σωστα? εγω καποια ενδειξη για οποιοδηποτε αποθηκευμενο μνμ δεν εχω. Πως μπορω να δω τι μνμ εχω και να το σβήσω?
 

nexus

Vip Team
Pro Member
Jul 2, 2013
550
12
18
Αθήνα
Το TA σημαίνει Traffic announcement, και βασικά είναι μια επιλογή για να λαμβάνεις συγκεκριμένα σήματα από ραδιοφωνικούς σταθμους που αφορούν έκτακτες αναφορές για την κίνηση.
Μπορείς να το απενεργοποιήσεις από τα settings. Βασικά δεν μου έχει συμβεί ποτέ να λάβω κάποια ειδοποίηση, δεν ξέρω καν αν το χρησιμοποιούν εδώ οι σταθμοί.
 

Georgia89

Member
Oct 25, 2015
231
6
18
ΧΑΝΙΑ
nexus said:
Το TA σημαίνει Traffic announcement, και βασικά είναι μια επιλογή για να λαμβάνεις συγκεκριμένα σήματα από ραδιοφωνικούς σταθμους που αφορούν έκτακτες αναφορές για την κίνηση.
Μπορείς να το απενεργοποιήσεις από τα settings. Βασικά δεν μου έχει συμβεί ποτέ να λάβω κάποια ειδοποίηση, δεν ξέρω καν αν το χρησιμοποιούν εδώ οι σταθμοί.
συνηθως στο ραδιο εμφανιζοταν το news announcement και επειδη εχω ενεργοποιησει το MY KEY (καποιοι εφαγαν κληση με το αμαξι μου και οχι δεν ημουν εγω !!!) αναβε το ΤΑ με την ειδοποιηση οτι ειμαι στα 140χλμ. αλλα πλεον εδω κ 3 μερες ειναι συνεχεια φωτεινο σε οποιο σταθμο κ να το βαλω!. κανω το system check αλλα δεν μου δειχνει τπτ.
θα πιασω το βιβλιαρακι να το ξαναδιαβασω!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread