Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

nospa

Original poster
New member
May 1, 2015
69
0
0
31
Καλησπερα παιδια δεν ηξερα που να αναρτησω το παρων θεμα οποτε το ξεκινησα απο την αρχη :). Σημερα λοιπον παρελαβα και εγκατεστησα αυτα: https://www.autobeam.co.uk/product-page/6f4c3786-d400-48f5-31b4-c8eefbec1d06 . To αποτελεσμα ειναι πολυ ωραιο ειδικα το βραδυ, και η εγκατασταση plug n play. Θα ανεβασω και φωτο.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]14, Φεβρουαρίου, 2017, 22:49:10[/time]
https://www.instagram.com/p/BQgVWE8lcdO/?taken-by=nospa793 oριστε και η φωτο, σορρυ για το instagram αλλα δεν ξερω πως να ανεβασω φωτο εδω :p
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
Πολύ ωραία το κοίταγα και εγώ αυτά. Με την πρώτη ευκαιρία θα τα παραγγείλω. 3 ερωτήσεις:

Μεταφορικά πόσο σου πήγαν?

Φωτίζουν έντονα ή είναι διακριτικά? Στη φωτό ανάβουν και από τα πόδια του οδηγού λογικά και δεν μπορώ να καταλάβω.

Πείρες αυτό χωρίς το plug and play και τα σύνδεσες σε παροχή 12V? Αν ναι από που πείρες ρεύμα?
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #3
akiz90 επειδη τα κοιταγα και εγω και για να δω καλυτερα το αποτελεσμα ειχα κανει like στην σελιδα τους στο facebook και εαν ειχα καταλαβει σωστα το plug n play πρεπει να ειναι ο φωτησμος στα ποδια!!!

για σιγουρα θα μας πει ο nospa!!
 

aleks

Member
Apr 20, 2013
197
3
18
2020
επειδη τα εχω και εγω το plug and play σημαινει οτι βγενει εξοδος Τ10 led με καλωδιο που συνδεεται στην υποδοχη στα ποδια, βεβαια με κοψε ραψε εγω τα συνδεσα και τα 2
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
Εγώ έχω ήδη δικά μου led στα πόδια γιατί δεν είχα αναμονές (τα παίρνω από μικρή σκάλα). Θα πρέπει να πετάξω 2 καλώδια και να τα πάρω λογικά από την πλαφονιέρα για να ανοιγουν στο άνοιγμα τις πόρτας?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πλαφονιέρα καλύτερα, για να κλείνει εντελώς την τροφοδοσία μετά από λίγη ώρα αν ξεχαστεί... Όχι (+) από κάπου κοντά.
 

nospa

Original poster
New member
May 1, 2015
69
0
0
31
Ρευμα παιρνεις απο τη παροχη που εχει κατω στα ποδια του οδηγου και συνοδηγου. Βγαζεισ τη ψειρα που εχει συνδεεις το καινουριο το οποιο εχει αυτοκολλητακι και μετα συνδεεται με το μασπιε. Ο φωτισμος δεν ειναι οσο διακριτικος ειναι το ambient που εχει αλλα ειναι οσο πρεπει και να σου τραβηξει τη προσοχη. Μεταφορικα ηταν χωρις χρεωση μιας και μενω Αγγλια.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1487262759[/time]
ξεχασα να αναφερω πως ναι ειναι plug n play αυτα που αγορασα.
 

Doffy

New member
Nov 24, 2015
72
0
0
Χαλκιδα
akiz90 said:
Μεταφορικά πόσο σου πήγαν?

Για Χαλκίδα μου βγάζει μεταφορικά: 13 λίρες (15 euro) για 10-14 εργάσιμες και 16 λίρες (19 euro) για 5-10 εργάσιμες.
 

Pakwel

New member
Dec 30, 2016
74
0
0
31
Αθήνα
Υπαρχουν και στο ebay παρομοια με πιο ελαφρυ φωτισμο και νομιζω πιο φθηνα.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread