Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

aggelosfiestakias

Original poster
Rookie
May 29, 2016
12
0
0
26
ΑΘΗΝΑ
Καλησπερα.. καποια τσογλανακια να το πω ετσι μου χαραξαν την πορτα και πισω το πορτ παγκαζ με κλειδι πιθανον και θα ηθελα επι της ευκαιρας να φτιαξω και καποιες αλλες γρατζουνιες καθως και να περιποιηθω τα μεσα πλαστικα πισω καθισματων γυρω απο τις ταχυτητες στις πορτς κτλ..τι μου προτεινετε ?
κατι κρεμες και gel ειδα στο πρακτικερ τα εμπιστευομαστε αυτα ?
 

GIANNIS MK7 1.4

New member
Apr 14, 2014
90
0
0
Καλησπερα! Πριν 4 χρονια επαθα και εγω το ιδιο και στις δυο πλευρες.Αλοιφες χρησιμοποιησα αλλα λογω τις εκτασεις της γραμμης απο πορτα οδηγου μεχρι πισω δν βοηθησαν καθολου.Δοκιμασα τις 3Μ,armor καθως και αλοιφη απο χρωματοπωλειο.Λυση στο δικο μ αμαξι εδωσε η chipsaway( το καταστημα στη Ηλια Ηλιου συγκεκριμενα) και μετα απο 4 χρονια δν υπαρχει τιποτα που να δειχνει οτι ειχε γραντζουνια.
 

aggelosfiestakias

Original poster
Rookie
May 29, 2016
12
0
0
26
ΑΘΗΝΑ
το καταστημα αυτο που βρισκεται ? και απο τιμουλες γενικα θυμασαι ποσο σου πηγε
 

GIANNIS MK7 1.4

New member
Apr 14, 2014
90
0
0
Εχει πολλα francise ειναι(  http://www.chipsaway.gr )Εγω ειχα παει στο καταστημα του Νεου Κοσμου και μου εκαναν αψογη δουλεια) .2 πορτες και μπρος πισω φτερο (συνεχομενη γραμμη) 70ευρω(με καθε επιφυλαξη η τιμη).Στο κοστολογει επι τοπου βεβαια και αν θες στο κανει.
 

aggelosfiestakias

Original poster
Rookie
May 29, 2016
12
0
0
26
ΑΘΗΝΑ
καλημερα. περιποιηση οροφης και καπο για να μην ανοιξει το χρωμα λογω ηλιου 1ο χερι 50 € και 3 χερια 80 € θεωρειτε καλη τιμη ? δεν ξερω γενικα τι παιζει στην αγορα σε αυτο το θεμα !
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #7
δλδ τι θα κανει? σου ειπε? εαν ειναι ενα απλο γυαλισμα π.χ γιατι να μην κανεις με 100€ ολο το αμαξι?εαν ομως ειναι με κεραμικη επιστρωση ειναι τελεια ;)
αρα πες μας τι ακριβως θα κανει για να σου πουμε εαν ειναι καλα ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread