Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Πανος

Original poster
Rookie
Dec 31, 2013
34
0
6
Έχει ένα φιλαράκι μου το φιεστακι σε μαύρο χρώμα-black panther και έχει μικρό-γρατζουνιές και θέλει να τις καλύψει...πού μπορεί να πάει να του βγάλουν χρώμα και να την κάνει μόνος του τη δουλειά... Τον ενδιαφέρει κυρίως Μην σκουριάσει η λαμαρίνα...
 

leftko

Member
Dec 23, 2012
193
0
16
32
επισης,αν ειναι πολυ μικρες οι γρατζουνιες,και οχι σε πολυ εμφανες σημειο, η ford πουλαει ενα σετ επιδιορθωσης με το χρωμα που θες,και το βερνικι. Νομιζω 10 ευρω εχει.

απλα λεω μικρες,και οχι πολυ εμφανείς διοτι πχ εγω δεν το εχω  και πολυ,και οσες φορες εχω προσπαθησει να καλυψω κατι,τα κανω χαλια αλλα οκ,καλυτερα απο οτι ηταν.πχ χαμηλα στον προφυλακτηρα φαινεται σαν καινουργιο :p.

tip: αν παρει αυτο το κιτ που λεω,να χρησιμοποιησει και ενα πολυ λεπτο πινελακι ζωγραφικης,και οχι αυτο που εχει το κιτ γιατι ειναι τεραστιο,για την δουλεια που προτεινετε.
 

Πανος

Original poster
Rookie
Dec 31, 2013
34
0
6
ευχαριστω παιδια θα τα του μεταβιβασω!  ;D
 

AKIS30

Rookie
Feb 4, 2014
14
0
0
παιδια εμενα μου το εχουν γρατζουνισει στο προφυλακτηρα κατω απο το φως εχει φυγει το χρωμα αξιζει το κιτ αυτο η οχιγια τη δουλεια που το θελω?Ηνα απευθυνθω σε φανοποιο?
 

Ximiki Veltiosi

Pro Member
May 30, 2014
483
1
0
44
Αθηνα
απευθυνσου σε φανοποιο το πολυ πολυ να σου φτιαξει μονο το κομματι που εχεις θεμα και οχι ολο τον προφυλακτηρα.
 

AKIS30

Rookie
Feb 4, 2014
14
0
0
οποτε δεν αξιζει!Ευχαριστω πολυ για την απαντηση!
 

Ximiki Veltiosi

Pro Member
May 30, 2014
483
1
0
44
Αθηνα
ενας φαναρτζης για να σου φτιαξει ενα τετραγωνο 30Χ30( να το τριψει, να το ασταρωσει, να το βαψει, να το βερνιωκωσει και να δωσει στο τελος ενα φινιρισμα με τον αλοιφαδορο στο κομματι που θα γινει η ενωση) πανω απο 50-60 ευρω δεν θα παρει.
 

ΘΟΔΩΡΗΣ MK7

Pro Member
Apr 18, 2012
424
0
0
41
Μακριά από την paintbull, την chips away την συστήνω ανεπιφύλακτα. Έχω πάει και στις δύο. Στην chips away σε δύο μαγαζιά και τα δύο μου έκαναν άψογη δουλειά. Στον Πειραιά και το άλλο δεν θυμάμαι τι περιοχή είναι, γιατί έχουν περάσει 7 χρόνια.
 

ΘΟΔΩΡΗΣ MK7

Pro Member
Apr 18, 2012
424
0
0
41
Σίγουρα, γιατί τα περισσότερα είναι franchise. Στην paintbull είχα πάει σε αυτή που είναι στη Θηβών.
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Crazy said:
Αν είναι στη Θηβών στο Περιστέρι, λογικό να μν είχες μείνει ευχαριστημενος, θα σου πω από κοντά ;)

Ωχ ναι;; Κ καλά που το πες σκεφτόμουν να πάω...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread