Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Crazy

Original poster
Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Ξερουμε κανεναν καλο εδω στην Αθηνα να ''ντυσει'' το τιμονι γιατι μετα απο τοσα χρονια και τοση χρηση εχει φθαρει.
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Καλημερα! Επειδη κ γω αυτο εψαχνα αν θες μπορω να ρωτησω , καπου στα 100€ για να το κανουν ολο δερμα οχι οπως ειναι μαμα! Τωρα δεν ξερω αν ειναι λιγα ή πολλα..!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Όλο δέρμα, δηλαδή; Και τώρα όλο δερμάτινο είναι, εκτός από τον αερόσακο που είναι μαλακό πλαστικό. Πάντως κι εγώ πιστεύω ότι γύρω στο κατοστάρικο θα κοστίσει, γιατί θέλει αρκετή διαδικασία για να "σφίξεις" το δέρμα γύρω στη στεφάνη.
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Να πω την αμαρτια μου δεν ρωτησα λεπτομεριες απλα ενημερωτικα ειχα ρωτησει μου ειπαν δερματινο οχι δερματινες κτλ κ οτι παει στο 100αρικο περιπου..! Δεν εχω λ7 τωρα αλλιως θα το εκανα προσωπικα!!!
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Σε μια συζητηση που ειχα με το μαστορα του λεω θελω να το αλλαξω κ μου πε πως το φτιαχνει δερμα γυρω στα 100€ οπως προειπα!!! Ομολογω δεν ρωτησα λεπτομεριες , αν το κανει εκεινος ή εχει ανθρωπο που κανει αυτη τη δουλεια γι αυτο λεω αν θελετε ρωταω..!
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Γραφω αν καποιος ακομα ενδιαφερεται....
λογω του οτι ειχα πριν το Fiesta  ενα vw polo του 2000  ως γνωστον εχουν θεμα με τον ουρανο τους..πεφτει...
Οποτε επρεπε να ψαχτω να βρω εναν πολυ καλο μαστορα με τον οποιο συνεργαστηκα...το αποτελεσμα ηταν καλυτερο κι απο καινουργιο..και προχωρησα και σε αλλαγη σελων στις μηχανες μου
Με το που πηρα το Fiesta πηγα και ρωτησα κι εγω για το τιμονι
το καταστημα ειναι Rellas  στη Κηφισια..ριξτε μια ματια στο internet...η δουλεια του κορυφη...και ασχολειται πολυ με ακριβα οχηματα .τιμη τιμονιου 160 ευρω περιπου..
μπορει για πολλους να ειναι τσουχτερη η τιμη...αλλα εγω προσωπικα ειμαι της φασης οτι πληρωσεις παιρνεις...
Ριξτε μια ματια στις δουλειες που εχει κανε στο site του

Ελπιζω να βοηθησα τους φιλους Μανιακους :)
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,309
182
63
50
Αθήνα
160€ για τιμόνι ? Ακόμα και η Conolly ή η Carrera -που είναι επίσης κορυφαίες- φθηνότερες είναι...
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
The Ace said:
160€ για τιμόνι ? Ακόμα και η Conolly ή η Carrera -που είναι επίσης κορυφαίες- φθηνότερες είναι...

Δεν τις γνωριζω φιλε μου "The Ace". Ποσταρα απλα την εμπειρια μου μιας και δεν εχω ψαχτει γενικοτερα..σελες μηχανων ειχα παει και σε αλλους ..εδωσα 30 ευρω αλλα πηγα στον Rella να μου τις ξαναφτιαξει γιατι ηταν χαλια και εδωσα 60 ευρω.
Δεν κανω διαφημηση ...απλα οπως προειπα ..γραφω την εμπειρια μου..και λογω του οτι δουλευω βορεια προαστεια ψαχτηκα εκει. αν (παραδειγμα) η διαφορα ειναι της ταξης των 50 ευρω περιπου. προτιμω να τα δωσω και να μην ξανασχοληθω..(προσωπικη αποψη παντα)
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,309
182
63
50
Αθήνα
Κανένα πρόβλημα, δεν μίλησα καν για διαφήμιση, απλά σημείωσα την ιδιαίτερα αυξημένη τιμή σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο μαγαζί, ακόμα και από αυτά που δεδομένα θεωρούνται "κορυφαία".
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,309
182
63
50
Αθήνα
Κάπου στα 100-120€, εξαρτάται από το μοτίβο και τα υλικά. π.χ. για τη C5 που είχα ρωτήσει ήταν 110€, και για όλο το σαλόνι ήταν 900€ (με ταπετσαρίες θυρών).
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread