Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Καλα εννοειται περιμενουμε υλικο ετσι δεν το συζητω
 

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
παιδια χιλια συγνωμη που δεν ενημερωσα οτι δεν θα ερθω αλλα μου ετυχε κατι της τελευταιας στιγμης απο χθες και δεν τα καταφερα να ενημερωσω εγκαιρως...η αληθεια ειναι οτι ηθελα να ερθω παρα πολυ ρε γ@μωτο....ελπιζω στην επομενη συναντηση να δωσω παρων!!! καλα να περασετε και περιμενουμε φωτος!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Mπορω να πω οτι η Επιδαυρος ειναι πολυ ωραιος προορισμος. Και ο καιρος ειναι με το μερος μας! Οσοι δεν ηρθατε χανετε  :(
 

faidra7

Pro Member
May 1, 2012
834
2
18
Γαλατσι-Πειραιας
Μετά απο κάθε εκδρομή ή συνάντηση πάντα κάτι γράφεται για το πόσο τέλεια ήταν...όπως πάντα άλλωστε οι συναντήσεις των fiestamaniacs.gr!!!

Αυτή τη φορά λέω να μη μιλήσω εγώ αλλά η φωτογραφίες που θα σηκωθούν... ok234

Όσο για το πως τα περάσαμε...το αφήνουμε στην κρίση σας όσοι δεν ήρθατε μέσα απ τις φωτογραφίες και τα video (θέλω να ελπίζω οτι τραβήχτηκαν και κάποια video) biggrin
 

nikos drift

Pro Member
Apr 24, 2011
348
0
0
υπεροχη ημερα η σημερινη με ωραιο μερος και παρεα!! η εκδρομη τα εσπασε στην κυριολεξια!! περιμενουμε την επομενη φυσικα!!
 

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
43
Νεα Ιωνια
απλά τέλεια μέρα, μέχρι και ο καιρός μας έκανε το χατίρι.Πόπη συγνώμη για το χαλικακι, φαντάζομαι η ανοιχτές παλαμες που κουνιοντουσαν προς το μέρος μου ήταν για να μη με ματιαξουν ε; χεχε
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Μπραβο παιδια!παντα τετοια!ελπιζω να καταφερουμε κ μεις οι επαρχιωτες να ειμαστε στην επομενη!
 

nikos23

New member
Jul 4, 2010
91
0
0
40
KIATO
Ήταν πραγματικά πολύ ωραία η εκδρομή, αν και το μονο αρνητικό ήταν οτι τελείωσε πολύ γρήγορα..Χάρηκα για τα παιδιά που γνώρισα,που τα περισσοτερα τα είδα πρώτη φορά. Να 'μαστε καλά και σύντομα για την επόμενη εκδρομή!!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
να μαι και εγωωωω ;D ;D ;D

μετά από μια εβδομάδα ξεκούρασης και μια φανταστική εκδρομή σας γράφω πάλι από το σπίτι μου.

όλα ήταν τέλεια... η παρέα , η διαδρομή , το φαγητό ο καφές όλα τέλεια...η φανταστική οργανωτική για άλλη μια φορά έκανε το θαύμα τις. biggrin
χάρηκα που σας είδα παίδες και επίσης χάρηκα που γνώρισα μερικά από τα μέλη που μιλούσαμε μόνο από εδώ(Darvil,nikos23,nikos_drift και τον flintmagic με τον fiesta του μήνα απ ότι βλέπω ;D...μαζί με τις κοπελιές τους)
άντε παίδες ραντεβού την επόμενη φορά με ποιο πολλά μέλη.

α Μπάμπη μες μια από τα καινούρια μέλη να μας συστηθείς μην ντρέπεσαι...... giggle giggle giggle

περιμένουμε φωτογραφίες biggrin biggrin biggrin biggrin


ΥΓ. φανταστική οργανωτική μην αργήσεις σε παρακαλώ να κάνεις την επόμενη εκδρομή διότι........ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟ biggrin biggrin biggrin
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
μην ζηλεύεις καθόλου.......έρχεται και η σειρά μας.....ετοιμάσου να κάνουμε αυτό που λέγαμε.... ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread