Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Χαχαχαχα. Ορίστε, έδωσα και πάτημα για δικαιολογίες giggle αν γίνεται να είμαστε πριν τις 20:00 Αθήνα, μέσα κι εγώ.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1448277289[/time]
Και για να συμπληρώσω, βλέπω το όνομά μου στη λίστα, αλλά όχι το δικό σου Ανδρέα. Τι γίνεται;
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Θα ερθω και εγώ!Σορυ για την ανακοίνωση της τελευταίας στιγμής!
 

fiestalarissa

Member
Aug 27, 2014
117
0
0
33
λαρισα
Ολα οκ;;; Ισχύει η βολτούλα για αυριο ετσι; Δεν πιστεύω να έχουμε καμια ακύρωση τελευταίας στιγμής  AR15firing
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Οχι όλα είναι εντάξει. Σας περιμένουμε 9:30 στα διόδια να ξεκινήσουμε  biggrin
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Πολυ ωραια τα περασαμε σημερα! Καινουρια μελη ενωθηκαν με τα παλιοτερα και το αποτελεσμα ηταν καλη παρεα με τις πλακες, παρολο που ειχαμε καποιες απωλειες  ;) Θα ακολουθησει φωτογραφικο υλικο συντομα απο εμενα αλλα και απο αλλα μελη απο οσο ειδα!
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Να πω κι εγώ με τη σειρά μου, ότι οι Maniacs ήμασταν για άλλη μια φορά Ά-ψο-γοι! Αν και όντως  (δυστυχώς) είχαμε απώλειες, οι εναπομείναντες περάσαμε πολύ όμορφα. Γνωρίσαμε τα νέα μέλη (και τα "νέα μέλη" παλιών μελών giggle), ήπιαμε τους καφέδες μας, φάγαμε  (σχεδόν όλοι), βγάλαμε τις φωτογραφίες μας και φυσικά κάναμε την πλάκα μας. Μπράβο για την οργάνωση, περιμένω την επόμενη εκδρομή με πιο πολλές παρουσίες!
 

fiestalarissa

Member
Aug 27, 2014
117
0
0
33
λαρισα
Μιας κ επιστρέψαμε μετα το Ναύπλιο στην πατρίδα σας περιμένω για την επόμενη εκδρομουλα προς τα εδω. Βόρεια της Αθήνας  :D  :D χάρηκα που σας γνώρισα παιδια και την επόμενη φορα περισσότεροι  biggrin
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Ότι έχω από φωτογραφίες, η ημερομηνία που αναγράφεται στις φώτος είναι 2 μέρες πριν, μη δίνετε σημασία :D

http://s36.photobucket.com/user/ilias_gr/slideshow/FiestaManiacs/Nauplio%202015
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ωραία η εκδρομή μας στο Ναύπλιο. Δε μπορώ να πω. Μας έκανε καλό (ηλιόλουστο) καιρό, το παρεάκι top όπως πάντα. Χάρηκα που γνώρισα νέα άτομα, όπως και που είχα την ευκαιρία να τα πούμε και με τους παλιούς γνωστούς.
Έμαθα και ωραία μαντάτα (μπράβο Πάνο  biggrin )
Ρεκόρ χαμηλής κατανάλωσης πρέπει να είχε το diesel της παρέας, top κατανάλωσης, μάλλον το προγραμματισμένο st   giggle

Ορίστε φωτογραφικό υλικό (περισσότερες από μένα δεν υπάρχουν, το κινητό μου μάλλον χρήζει αντικατάστασης της μπαταρίας του  :( )



Και μερικές από το δρόμο προς Ναύπλιο:

               

               

Εις το επανιδείν maniacs!
 

angel s

Original poster
Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Μπραβο στα μελη που κατάφεραν και ακολούθησαν σε μια όμορφη εκδρομή maniacs. Δυστυχώς δεν κατάφερα να έρθω και να ειμαι μαζι σας αλλα όπως λεμε στο επανειδειν... :( Ειμαι σίγουρος οτι περάσατε τελεια και εύχομαι πάντα τετοια άσχετα με τις δυσκολίες που υπάρχουν. Πολύ ωραίες φωτο είδα... ok234

Υ.Γ  Κάτι οκταρακια ειδα κατω στην άσφαλτο πιο καλο παιδί τα εκανε...? giggle
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Χαίρομαι που τα περάσατε καλά.Δυστηχώς όπως είδατε δεν μπόρεσα να έρθω αλλά αναμένω την επόμενη μας εκδρομή
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread