Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Αγαπητοί/ές FiestaManiacs, έχουμε τη χαρά να σας παρουσιάσουμε κάτι διαφορετικό, μία συλλογή κεριών του club μας που θα μπορούσε να διακοσμήσει κάποιο δωμάτιο του σπιτιού σας ή το γραφείο σας.
Πρόκειται για κεριά με διάμετρο 12,5 cm και ύψος 11,5 cm τα οποία επιμελήθηκε ο flintmagic προσωπικά, σε συνεργασία με την οργανωτική μας.
Κατασκευάζονται σε δύο σχέδια και τρία χρώματα (λευκό, μαύρο και γκρι) ως εξής:

Σχέδιο 1 (λευκό ή μαύρο)



Σχέδιο 2 (μαύρο ή γκρι)



Στο πρώτο σχέδιο, όπως βλέπετε στην μία πλευρά υπάρχει το logo του club μας και στη δεύτερη πλευρά η γραμματοσειρά.

Στο δεύτερο σχέδιο, η μία πλευρά απεικονίζει και πάλι το logo του club μας, ενώ η δεύτερη περιέχει όλα τα λογότυπα των μοντέλων των fiesta μέχρι σήμερα.

To κόστος είναι 19 ευρώ ανά τεμάχιο και η παραλαβή τους θα γίνεται κατόπιν παραγγελίας σε κάποια επίσημη συνάντηση του club μας. Δηλώστε ενδιαφέρον επομένως, ώστε να προχωρήσουμε στη μαζική παραγγελία τους. Οι τρόποι πληρωμής και ο χρόνος παράδοσης θα ανακοινωθούν σε λίγες ημέρες σε αυτό το θέμα.



Λίστα παραγγελιών:
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Επίσης να σας ενημερώσω ότι τα κεριά είναι χειροποίητα ... είναι κουφωτά - φωτοφόρα δλδ δεν χαλάει το εξωτερικό τους σχέδιο όταν τα ανάβουν γτ καίμε εσωτερκά ρεσώ μέσα σε ποτηράκι !!! Και να ξέρετε ότι αναμμένα όπως στις φώτο δείχνουν πολύ καλύτερα από όταν είναι σβηστά ...
Ελπίζω να σας αρέσουν ...
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Να παραγγείλω κι εγώ 2 κεριά;

1 άσπρο (σχέδιο 1)
1 μαύρο (σχέδιο 1)
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Ιάκωβε & Κώστα εντός των ημερών θα έχω έτοιμα τα κεράκια σας ... Οπότε στην επόμενη συνάντηση που κάνουμε θα τα έχω μαζί μου ...
Όποιος άλλος θέλει κάποιο από τα κεριά μας ας το γράψει για να τα ετοιμάσουμε κι αυτά ...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread