Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ρε παιδες, ξερει κανενας αν μπορουμε να βαλουμε τιποτα πισω ωστε να μην φαινονται τα ταμπουρα;δεν μπορω να τα βλεπω... ειδικα τωρα που παραγγειλα και 17ρες....
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Λιγο δυσκολο να υπαρχει...
Ποιος απο μας νομιζεις αντεχει να τα βλεπει η μονη λυση που εχω σκεφτει και μου εχουν προτεινει ειναι πολυακτινες ζαντες και παλι θα φενεται!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #3
Μοίκαν υπαρχουν κατι διακοσμητηκα ''και καλα δισκοφρενα'' που μπαινουν ενδιαμεσα στο ταμπουρο και στην ζαντα....ειναι εαν στρογγυλο ασιμη και μοιαζει με δισκοπλακα,φυσικα χωρις δαγκανα!!εγω δεν θα σου προτηνα να βαλεις κατι τετοιο γιατι κανει απο μακρια μπαμ οτι ειναι μουφα!!!
 

panos.l

Pro Member
Aug 9, 2010
476
0
0
ΑΘΗΝΑ
www.fordliatiras.gr
nos7 said:
!εγω δεν θα σου προτηνα να βαλεις κατι τετοιο γιατι κανει απο μακρια μπαμ οτι ειναι μουφα!!!
Ναι...Καλύτερα μην βάλεις τπτ γιατί θα γίνει χειρότερο!Μια χαρά είναι έτσι.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
μην το βαλεις,περισσοτερο ασχημο θα ειναι παρα ομορφο(αποψη μου,χωρις παρεξηγηση)
η καλυτερη και σωστη λυση ειναι να βαλεις δισκοφρενα...κατι παραπανω σε λεφτα,αλλα θα εχει ςκανει μια σωστη αλλαγη και πολυ ομορφη που δεν θα την μετανιωσεις
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ναι ρε σεις, τα χω δει και γω αυτα,αλλα ειναι πολυ γυφτικα.... με το ταμπουρο θα μεινει απ'οτι καταλαβαινω...... :'( :'(
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Kαλύτερα ταμπούρο, παρά αυτή τη γυφτιά. Όταν πάρω είδηση κάτι τέτοιο στο δρόμο πάντα ρίχνω τρελό κράξιμο, δεν κρατιέμαι να μην το σχολιάσω...
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
kostg said:
Kαλύτερα ταμπούρο, παρά αυτή τη γυφτιά. Όταν πάρω είδηση κάτι τέτοιο στο δρόμο πάντα ρίχνω τρελό κράξιμο, δεν κρατιέμαι να μην το σχολιάσω...
συμφωνω απολυτως μαζι σου εντελως καγκουρια
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread