Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
γεια σας παιδια. ειχα ενα απροοπτο. τα φλας ως γνωστο δουλευουν με 2 σκαλες. την πρωτη που το κανεις κατω ή πανω το λεβιε, αναβοσβηνει το φλας 4 φορες και μετα σβηνει μονο του. και τη δευτερη οπου πας τερμα κατω ή πανω το λεβιε και δουλευει το φλας κανονικα μεχρι να στριψεις και επανερχεται μονο του. λοιπον εμενα εδω και δυο μερες δεν μου δουλευει το πρωτο. παιζει ρολο οτι εχω βαλει λεντακια στην πλαφονιερα,στα ποδια,στο πορτπαγκαζ,στην πινακιδα,στα φωτα μπροστα(τις ψειρες) και το οτι εχω αλλαξει τις λαμπες στα προβολακια με αλλες λαμπες που βγαζουν λευκο φως;
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Δεν δουλευει καθολου, η αναβει μονο μια φορα? Αν αναβει μονο μια φορα, διορθωνεται μεσω του μενου... αυτα που εχεις αλλαξει δεν παιζουν κανενα ρολο, και εγω τα εχω αλλαξει...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #3
οχι φιλε μ....καμια σχεση με οσα εκανες!!!καλως τα εκανες....αυτο το προβλημα που αντιμετοπιζεις ειναι μεσα απο το μενου του αυτοκινητου σου!!πατας το κουμπι Menu στο ηχοσυστημα σου...μπαινεις στης ρυθμισεις για το αυτοκινητο σου και μετα πας ΝΟΜΙΖΩ στην πρωτη επιλογη,πατας οκ και σου εμφανιζει την επιλογη 1 lines και 3 lines(ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ) ή κατι παρομοιο και επιλεγεις το 3 πατας οκ και εισαι ενταξει!! ;)
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ναι ρε σεις!!εχετε δικιο!!ημουνα στο μενου και ειχα πατησει το ενα. αλλα δεν ήξερα τι ήταν!!τωρα εμαθα!θα το αλλαξω αυριο!!!ευχαριστω!!
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Λοιπον κατεβηκα στο γκαραζ για σιγουρια..
menu
vehicle
lane change
και εκει εχει: 1) flash once, 2) flash three times
επιλεγεις το 2 και εισαι οκ...
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
thanks grigori!το ειχα δει και γω αυτο στο μενου αλλα δεν ειχα καταλαβει γιατι ηταν!
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Κ εγω οταν το πρωτοπηρα τα πειραξα ολα και για περιπου μια εβδομαδα ημουν οπως και εσυ... μετααααα το σκεφτηκα...
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
εγω νομιζα οτι αυτο το lane change πως ειναι καποιο συστημα που μου αναβει κανα λαμπακι οταν αλλαζω λωριδα!! :D :D :D και που το πειραζα προχθες λεω αφου δεν αναβει τιποτα, ας το βαλω στο ενα!! tease tease tease
πω πω... δεν την παλευω βραδυατικα!!
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Παντως εχω πειραματιστει πολυ σ αυτο το θεμα... αν το ακουμπισεις ελαφρα το λεβιε (ας εχεις την ρυθμιση στο 3) αναβει μονο μια φορα... 3 σε 1 δηλαδη... και μια μονο φορα, και 3 φορες και το κλασσικο μεχρι να σβησει μονο τ... ;) ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread