Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
αντε και στα δικα μας!να φυγει το βαρος απο πανω μας!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
επιτελους τελος μετα απο 3 χρονακια!!! Τι ανακουφιση ειναι αυτη!!!
 

spiros

Rookie
Mar 7, 2011
39
0
0
42
Αιγάλεω
Το έχω πάρει μεταχειρισμένο και είμαι δεύτερο χέρι. Το πήρα μετρητά και έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Ήταν λίγο ζόρι όλα μαζι μπροστά, αλλα ήταν για μια φορά το ζόρι.
 

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
42
Νεα Ιωνια
εγω εχω ακομα 4 δοσουλεςςς και μετα οπως προαναφεραται το ποσο της δοσεις στη τσεπουλα μου.
 

sophia

Member
Feb 6, 2011
172
0
0
53
ΑΘΗΝΑ
Το αγόρασα καινούργιο και το ξεχρέωσα σε 4 χρόνια....Τώρα πια είναι στην κυριότητα μου!!!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Tο ξεχρέωσα τρις μήνες πριν λήξει το δάνειο της τετραετίας και το πούλησα αμέσως!
 

kalamatiani

Rookie
Aug 20, 2014
19
0
0
36
επιτελους το ξοφλησα!!το πηρα καινουργιο οποτε αργησα λιγο
 

walkman7

New member
Jul 22, 2011
84
0
0
Καλημέρα παιδία.Σε λίγες μέρες πληρώνω κ εγώ επιτέλους την τελευταία δόση και θα ήθελα να μάθω τι ακριβώς χρειάζεται να κάνω για να αλλάξω κυριότητα στο αμάξι.Χρείαζεται κάποιο έγγραφο απο την τράπεζα που να αναφέρεται η αποπληρωμή του δανείου ή κάτι άλλο?
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Εκτός από το χαρτί που θα ζητήσεις από την αντιπροσωπεία που αναφέρει ο Κώστας θα πάρεις και ένα χαρτί από την τράπεζα...Θα τους πεις για  αλλαγή της κυριότητας και θα στο δώσουν..Να έχεις μαζί σου την άδεια κυκλοφορίας...Εγώ τουλάχιστον πέρσι έτσι την έκανα την διαδικασία...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread