Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ρε σεις,οταν ξεκλειδωνουμε το αυτοκινητο,αναβουν τα φωτα στο καντραν και η οθονουλα.αν δεν το κλειδωσουμε μενουν αναμμενα ή σβηνουν μετα απο κανα 5λεπτο;το λεω γιατι συνηθως μεσα στην αυλη μου το εχω ξεκλειδωτο,μην μεινω απο μπαταρια καμια μερα!!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
moican said:
ρε σεις,οταν ξεκλειδωνουμε το αυτοκινητο,αναβουν τα φωτα στο καντραν και η οθονουλα.αν δεν το κλειδωσουμε μενουν αναμμενα ή σβηνουν μετα απο κανα 5λεπτο;το λεω γιατι συνηθως μεσα στην αυλη μου το εχω ξεκλειδωτο,μην μεινω απο μπαταρια καμια μερα!!!
Στο δικό μου μένουν γύρω στα 5 με 10 λεπτά όταν είναι ξεκλείδωτο και μετά σβήνουν!
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Περιπου στα 5 λεπτα σβηνει το καντραν και καπου γυρω στο 10λεπτο σβηνει η οθονη... Παντως εχει δικιο ο Μιχαλης αποκλειεται να μεινεις απο μπαταρια μονο απο τα φωτακια...!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
nos7 said:
βασικα ειναι πραπανω απο 10 λεπτο που μενουν ανοιχτα και μετα σβηνουν!!!το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν προκυτε να μεινεις απο μπαταρια ΜΟΝΟ απο αυτα τα φωτακια στο καντραν!!!
+1000 αλλιως δεν θα το εκανε η εταιρια
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
ειναι λιγοτερο απο 5 λεπτα!! εχω κατσει και το εχω μετρισει!!! στην αρχη κι εγω το ιδιο νομιζα μεχρι που το τσεκαρα!!
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Andreas19 said:
δε νομιζω οτι θα το εχουν αλλαξει αυτο???
Στο mk6 μενουν ανοιχτα ακομη και οταν το κλειδωσεις, στο mk7 λειτουργουν αλλιως...
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Το mk7 εχει αλλη τεχνολογια οπως και να το κανουμε ειναι μπροστα ...αχαχχχα
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
ενταξει ρε Πανουλη τα γατακια απο πανω δεν ξερουν!! ωραιος ο νεος,, αλλα ο παλιος ειναι αλλιως!!!!!!  ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread