Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Καλησπέρα,

Σκέφτομαι να βάλω σιγά σιγά (και πολύ άργησα  :D ) κάποια πραγματάκια στο MK8 μου. Πλην των άλλων (που θα αναφερθώ σε άλλο νήμα στο άμεσο μέλλον) λέω να αγοράσω την επέκταση αεροτομής. Υπάρχουν δύο extensions αλλά έχω καταλήξει σε αυτή της Maxton: https://www.carenhancementsuk.co.uk/collections/mk8-fiesta/products/maxton-design-fiesta-mk8-st-line-spoiler-extension

Στο site υπάρχουν πολλά ενδιαφέροντα πράγματα για το MK8 (φωτισμός, καλούδια εξωτερικής εμφάνισης κτλ) αλλά τα μεταφορικά είναι 55 λίρες περίπου ανεξάρτητα από την ποσότητα.

Σκέφτομαι αν υπάρχει κάποιος ή κάποιοι που θα ήθελαν να αγοράσουν επίσης από εκεί, να γίνει κάτι σαν ημι-ομαδική παραγγελία με σκοπό τα λιγότερα μεταφορικά για όλους.

Επίσης, στις αναγραφόμενες τιμές, υπάρχει και επιπρόσθετη έκπτωση με χρήση εκτπωτικού κουπονιού που ήδη έχω.
 
Mar 26, 2016
283
1
0
29
Αθηνα
Ενδιαφέρομαι και, εγώ μπορώ να περιμένω και μήνα αν κάποιοι θέλουν να μαζέψουν τα λεφτά τους δεν το βιάζομαι τόσο...
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Θοδωρή και εγώ.. αλλά δεν χρειαζονται 100 ατομα ώστε να μοιρασουμε 55 λιρες... Στο τελος ποιος θα πληρωσει ολη μα ολη την παραγγελια και θα του τα δινουν ολοι χερατα? Εννοω αν ειναι πια τοσοι πολλοι, ας σπαστει σε μινι-ομαδικες επισης..!
Όπως και να χει, ας δουμε τι ενδιαφερον υπαρχει..
 
Mar 26, 2016
283
1
0
29
Αθηνα
Αυτό περιμένουμε να δούμε το ενδιαφέρον και μπορεί να γίνει με ένα λογαριασμό του γκρουπ να ξέρουμε ότι τα λεφτά είναι ασφαλές, και δεν θα τα χάσει κανείς...
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Δεν ειναι θεμα ασφαλειας.. ειναι θεμα οτι πχ αν ηταν ενα ποσο τυπου (παραδειγμα) 2000ευρω, ε δε θα θελα να χρησιμοποιησω την καρτα μου για κατι τοσο τρελο.. αυτο εννοω. Οποτε σε μια τετοια περίπτωση, απλώς θα εσπαγε σε πιο μικρες.
 

Angem

Rookie
Mar 18, 2018
16
0
0
Παιδιά ενδιαφέρομαι και εγώ αν γίνεται χωρίς να έχω θέμα με το ποτε θα γίνει η παραγγρλια
 

spoumi

Member
Σεπτ. 15, 2018
116
15
18
Μοντέλο
MK8 ST
Θα με ενδιέφερε κι εμένα η αγορά των αμορτισέρ για το καπώ (για Mk8 φυσικά).

Τα μεταφορικά έχουν να κάνουν με το μέγεθος και το βάρος καθώς μόνο για τα αμορτισεράκια μου βγάζει 18 λίρες μεταφορικά.
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
spoumi said:
Θα με ενδιέφερε κι εμένα η αγορά των αμορτισέρ για το καπώ (για Mk8 φυσικά).

Τα μεταφορικά έχουν να κάνουν με το μέγεθος και το βάρος καθώς μόνο για τα αμορτισεράκια μου βγάζει 18 λίρες μεταφορικά.
Όχι απαραίτητα φίλε spoumi.
Ενδιαφέρθηκα για τα spats για τον προφυλακτήρα μου πίσω άπο TRC Αγγλια. 50 λίρες το προιόν και 52 λίρες μεταφορικά.Οπότε θέλει προσοχή απο ποια χώρα φέρνεις πλέον πράγματα
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Δυστυχως τα μεταφορικα απο Αγγλια στις περισσοτερες εταιρειες εχουν αυξηθει...το συναντησα παλι προσφατα οταν πηρα καποια καθαριστηκα και ειχαν 65 λιρες με τα μεταφορικα να ειναι 40 λιρες!Σιγα σιγα θα πρεπει να κοιταξουμε και αλλες αγορες οπως φαινεται! 
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Εντάξει. Το καλό είναι ότι στις περισσότερες (πχ TRC) είτε παραγγείλεις 1 πράγμα είτε 100, τα μεταφορικά είναι στάνταρ...οπότε μια χαρά είναι η Αγγλία για κάτι μαζικό.
 

johnD

Member
Dec 15, 2017
150
4
18
Ίσως ενδιαφέρομαι και εγώ αναλόγως πότε θα γίνει η παραγγελία.
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Καλησπέρα,

Μίλησα με τον Θοδωρή και λέμε να βάλουμε μπροστά την παραγγελία. Όποιοι θέλετε, πείτε αν ενδιαφέρεστε τελικά.
 

spoumi

Member
Σεπτ. 15, 2018
116
15
18
Μοντέλο
MK8 ST
Εγώ παιδιά είμαι εκτός για αυτήν την περίοδο.
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Angem προς το παρόν είμαστε 4 και εμείς θα παραγγείλουμε αύριο η μεθαύριο. Στείλε μου ΠΜ λινκ με το τι θες και κόστος...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread