Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Καλημέρα,

Τελευταία έχω το εξής πρόβλημα. Την ώρα που μιλάω στο τηλέφωνο σε ανοιχτή ακρόαση μέσω bluetooth, όταν δέχομαι δεύτερη κλήση, είτε την απορρίπτω, είτε την δέχομαι, απενεργοποιείται, αν και μου δείχνει στην οθόνη ότι η υπάρχουσα (ή η νέα κλήση) είναι σε εξέλιξη, πλέον η γραμμή γυρνάει στο ακουστικό της συσκευής και πρέπει να πάρω το τηλέφωνο στα χέρια μου για να μιλήσω. Αν κλείσε το τηλέφωνο και καλέσω ξανά, όλα καλά.

Έχετε παρατηρήσει κάτι ανάλογο?
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Θωμά αυτό μου συμβαίνει στο ΜΚ8... επομένως ίσως υπάρχει κάποιο bug ειδικά στο ΜΚ8.
 

gyiama

Member
Nov 30, 2017
141
5
18
Άρη δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά έχει βγει αναβάθμιση για το sync  και μπορείς να την κατεβάσεις με τον αριθμό πλαισίου σου από το σάιτ της Ford και να την εγκαταστησεις και ίσως λύσει το θέμα αυτό.σε μένα πάντως δεν έχω προσέξει κάτι τέτοιο.
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Ευχαριστώ για την απάντηση. Είχα δει πριν κάποιον καιρό και είχα την τελευταία έκδοση. Ίσως όμως βγήκε ακόμα νεότερη. Θα το ελέγξω.
 

andrnith

Member
May 17, 2018
106
1
18
32
Αθήνα
Εγώ πάντως έχω τη τελευταία έκδοση του Sync 3.0 και δε  μου το κάνει αυτό. Χτυπάει κανονικά από πίσω η δεύτερη κλίση και μπορεί από την οθόνη είτε να τη σηκώσεις είτε να την απορρίψεις.. Τσέκαρε την έκδοση του SYNC.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread