Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
43
Νεα Ιωνια
:) μετα απο μια βδομαδα διαπραγματευσεων με τους προισταμενους μου,μπορω να πω οτι ειμαι στην ευχαριστη θεση να πω οτι μπορω να ερθω ΓΙΟΥΠΙΙ. και λεω να φερω 12 μπυρες,αν βρω το ψυγειακι μου,παγακια, ομπρελα θαλασσης ,θα εφερνα το καρχαριακι μου αλλα νομιζω θα μαλωσει με το δελφινι που διαβασα πιο πανω.. και μια ερωτηση περιπτωση φωτιας θ? υπαρξει η ουτε συζητηση?
επισης δε νομιζω να προλαβω να ερθω στο σεφ οποτε θα τη βρω με gps τη παραλια και θα ειμαι με ενα φιλο.
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Darvil said:
και μια ερωτηση περιπτωση φωτιας θ? υπαρξει η ουτε συζητηση?
φωτιά?????????
μπα..πάμε στην παραλία να δροσιστούμε...όχι να σκάσουμε από την ζέστη....φτάνει.....
φέρε τον καρχαρία σου......θα φέρω και φάλαινα μαζί μου giggle giggle giggle
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Βάλτε άλλα δυο άτομα στη λίστα. kostg + karcher
Τελικά θα περάσουμε μια βόλτα  ;)
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Εγω τελικα δεν βρηκα ιπποποταμο αλλα βρηκα κροκοδειλο και θα σας φαει ολους!!!  :D  craz
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
ωραία και γω κροκόδειλο βρήκα....οπότε το νού σας  :D ;)
 

faidra7

Pro Member
May 1, 2012
834
2
18
Γαλατσι-Πειραιας
συν άλλα δύο άτομα...nos7 + faidra7

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1343485134[/time]
Και επειδή ξέχασα να αναφέρω τι καλούδια θα φέρουμε...4 μεγάλες συσκευασίες popcorn, 3 μεγάλες συσκευασίες γαριδάκια, 10 μπύρες, 4 bacardi breezer watermelon, πλαστικά ποτηράκια...
 

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
ο αδερφος μου ζηλεψε με την ιδεα του beach party  mka και θελει να ερθει μαζι με ενα φιλο του ...μπορουν να ερθουν ετσι??
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
manager said:
ο αδερφος μου ζηλεψε με την ιδεα του beach party  mka και θελει να ερθει μαζι με ενα φιλο του ...μπορουν να ερθουν ετσι??
δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
πανούλη δεν μιλάει κανεις γιατι ολοι αφήνουν τις φωτο να μιλησουν απο μονες τους...  :D :D :D
χαλια ηταν παλι...  :D :D :D :D



αναμένουμε φωτογραφικό υλικό  whistling
 

faidra7

Pro Member
May 1, 2012
834
2
18
Γαλατσι-Πειραιας
Ναι ναι Πάνο, όπως τα λέει η Χριστίνα είναι, πάλι "χάλια" περάσαμε :D :D :D

Μα αυτές οι συναντήσεις των fiestamaniacs...να περνάς πάντα "χάλια" ένα πράμα ;) ;) ;)

Μακάρι να περνάμε πάντα έτσι "χάλια" όπως περάσαμε για άλλη μια φορά το Σάββατο το βράδυ ok234 ok234 ok234

Εκτός του γέλιου και της τρέλας που επικράτησε...δροσιστήκαμε κιόλας biggrin

Όμως επειδή τα λόγια είναι περιττά, θα δείξουν οι φωτογραφίες πόσο "χάλια" περάσαμε ώστε να καταλάβουν καλύτερα τι έχασαν όσοι δεν ήρθαν ok234 ok234 ok234
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Περάσαμε SUPER... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
10 δήλωσαν.....25 ήρθαν......... ;D ;D
Μόνο τα παϊδάκια έλειπαν...... giggle giggle
Ο Darvil έκλεψε την παράσταση με την οργάνωσή του....για ψυγειάκι έφερε μια μικρή πισίνα....όπου γέμισε στα παγάκια και με μπύρες-coca cola κ.α. και είχε και την τιμητική του επειδή κατάφερε,ναι....τα κατάφερε και έβγαλε την πάπια μου game over  :'( :'( :'( :'( :'(
Η παραλία γέμισε με πολλά φουσκωτά.....Ακούς στις ειδήσεις ότι στην παραλία ταδε βρέθηκε να κόβει βόλτες ένα λευκός καρχαρίας....Αύριο θα ακούμε ότι βγήκαν οι κροκόδειλοι στην αμμουδιά του Μικρού Καβούρι και προκάλεσαν πανικό biggrin biggrin biggrin

Χάρηκα που είδα το manager and darvil όπου είχα καιρό να τους δω,αλλά και τις γνωστές-άγνωστες φυσιογνωμίες....


Αναμένουμε το φωτογραφικό υλικό της Πόπης.....γιατί η δική μου κάμερα....έμεινε από battery



Καλές διακοπές σε όλους και με ασφαλή χιλιόμετρα. :) :)
 

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
43
Νεα Ιωνια
δε φταιω εγω.. τι φταιω εγω; απλα η παπια δε με αντεξε.. δε φταιω εγω αληθεια λεω..ενας κροκοδειλος τη δαγκωσε στο λαιμο,αληθεια λεω δεν ημουν εγω η αιτια που βουλιαξε.. παντως ηταν τελεια .. οσο για τη μουσικη παλι καλα που ειχε ενα παρτακι διπλα.. γιατι και καποιου αλλου τελειωσαν οι μπαταριες χεχε..
 

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
43
Νεα Ιωνια
"Η Βασιλης χαλασε την παπια"; Η; ενταξη Ο Ποπη.. :) παντως αν εξαιρεσουμε την παρεα με τα παïδακια που μας εσπασαν τη μυτι.. ειμασταν η παρεα που φαινομασταν περισσοτερο.. βεβαια ηταν και τα πιτσιρικα που τσιριζαν.. :D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread