Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Intergrale

Original poster
Newbie
Aug 13, 2015
1
0
0
Χαίρεται και απο εμένα κάτοχος του fiesta 2009 θέλω να απενεργοποιησω αυτό το σπαστικό ήχο γνωρίζεται πως??
Έχω ψάξει παντού μια δεν κατάφερα να βρω κάτι πουθενά και στο manual λέει να απευθυνθώ στον  AR15firing έμπορο
Ευχαριστώ πολύ
 

CK1

New member
Feb 6, 2015
64
1
8
Δεν γνωρίζω αν υπάρχει τρόπος πέρα από το να βρείς μια έξτρα αγκράφα ζώνης και να την έχεις μόνιμα κουμπωμένη πάνω. Αλλά αλήθεια και εντελώς φιλικά γιατί θες να το απενεργοποιήσεις? Δεν φοράς ζώνη???
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Δεν ειναι καθολου λαθος... το εχω απενεργοποιησει και στα δυο καθισματα γιατι αμα θελω να παω απο το γκαραζ στο σπιτι εξω βαριεμαι να βαλω την ζωνη για 10 μετρα και αμα βαλεις ενα λαπτοπ στο καθισμα του συνοδηγου θα αρχισει να σου σφυραει! αλλα παντα οταν κυκλοφορω φοραω την ζωνη μου δεν τιθεται θεμα σε αυτο...
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
nicolaos said:
Λάθος που αφήσατε να ανοιχτεί αυτό το θεμα για την ασφάλεια του οδηγού και συνοδηγού !!
Δεν είναι λάθος που το αφήσαμε εμείς.
Ότι θέλει ο καθένας κάνει στο αμάξι του.Μερικά μέλη είπαν ότι δεν είναι σωστό.Την απόφαση την παίρνει ο ιδιοκτήτης
 

fiestalarissa

Member
Aug 27, 2014
117
0
0
33
λαρισα
Γιατι λάθος βρε παιδια; Τόσα χρονια πως κυκλοφορουσαμε με τ αυτοκίνητα π δεν είχαν πρόειδοποιητικο μπιπ;;; Ο καθένας πρατει αναλόγως! Στο δικό μ απενεργοποιημενο το εχω! Δεν μπορεί κάθε τρεις κ λιγο μπιπ μπιπ μπιπ απο το γκαράζ στο δρόμο κ απο την γωνία μέχρι εκει να βάζεις βγάζεις ζώνη σαν παλαβός! Σε πόλη με μικρές σχετικά αποστάσεις σταματά ξεκινά και τα λοιπά ειναι σπαστικό προσωπικά πάντα για μένα!  AR15firing
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread