Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Και η απονομή κυπέλου για την κατηγορία ( 1300cc-1600cc ) με τον mk1 stelios οδηγό και την Mairiliz συνοδηγό... biggrin cons


 

ratatui

Pro Member
May 31, 2010
847
0
0
37
ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
μπραβο και απο εμενα Στελιο πολυ καλος..... δεν μπορεσα να ειμαι και εγω εκει να σας δω απο κοντα λογο δουλειας αλλα βλεπω τις φωτο και τα βινεακια...μπραβο και παλι .....  22xxx 22xxx
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Πω πω φωτογραφιες και βιντεακια!!! Τελεια ειναι παιδια μπραβο!!! Ενα μεγαλο μπραβο και στον Δασκαλο που ειναι οδηγαρα!! 22xxx 22xxx Οπως θα ειδατε και το incar εκανε κατι χειροφρενιες στις  φουρκετες ολα τα λεφτα! Το διασκεδασαμε πραγματικα! Εις ανωτερα Δασκαλε και να μας φερνεις παντα κυπελα!!! biggrin biggrin! Ευχαριστω πολυ και τα παιδια που ηρθαν να μας δουν. Μας εμψυχωσαν και μας βοηθησαν αρκετα! ok234! Αληθεια φωτογραφιες απο την μασαμπουκα στην ταβερνα δεν εχουμε! Βουτια στα παϊδια καναμε!! :D :D
 
Εγω με την σειρά μου να ευχαριστησω την στήριξη των Fiestamaniacs που είχα στον πρώτο αγώνα μου για φετος με το πρωτοεμφανιζόμενο μκ1 1.6 στα βουνά μας!! Είναι μεγάλη ευθυνη να πεις οτι θα εκπροσωπήσεις ενα club ..και ειναι μεγάλη χαρα να καταφέρεις στο τέλος να φέρεις ενα επιθυμητό αποτέλεσμα για ολλους!!

Ευχαριστω τα παιδιά που μπόρεσαν να έρθουν να με δουν, οσους δεν ηρθαν που το ηθελαν παρα πολυ κ απλα δεν μπορεσαν, σε οσους κ όσες μου έστελναν sms για να με εμψυχώσουν απο τα ξημερώματα της Κυριακης  ;) μεχρι λιγο πριν την εκκινηση!!
 Αυτο το κλίμα δεν το είχα ξαναζήσει ποτε όσο καιρο ασχολούμε με τους Ελληνικους αγώνες!! Να έχω συνοδεία αρκετά  Fiesta (δεν θυμαμαι τον αριθμο)για να παω να πάρω πανυγηρική εκκίνηση ..να έχω service(lookmimi) , βοήθεια σε εξοπλισμο (vagma) ...κ στο τέλος οσοι ηρθαν να με δουν να κάτσουν μέχρι την απονομή που πραγματικά ούτε εγω ο ίδιος ήξερα αν θα έπερνα κύπελλο!!

Πολύ χάρηκα επίσης που οι Motorsportfanatics για άλλη μια φορά έδωσαν ραντεβού στο βουνό κ ηταν εκεί!!

Οι φωτογραφίες όλων ήταν άψογες κ μπράβο στα παιδια που προτιμησαν να μας φωτογραφίσουν απο το να μας χαρούν κ να μας ευχαριστηθουν στο πέρασμα!!

Ήταν ένας πολύ καλός αγώνας! Προσπάθησα να συνδιασω καλή επίδοση με λιγουλακι θέαμα!
Η Mairiliz αν κ πρώτη της φορά που συνοδηγούσε σε αγώνα τα πήγε άψογα (το έχεις στο αίμα σου τελικά!!)
Ήταν σημαντική η βοηθειά της κ σίγουρα εχει μεγάλο μερίδιο ευθύνης για το αποτέλεσμα που ήταν το καλύτερο πιστευω που μπορούσαμε να πάρουμε αφου το αμάξι είναι προς το παρων 76bhp !

Χθες έμαθα απο την Λέσχη πως υπαρχει μεγάλη πιθανότητα το επόμενο ραντεβού να είναι στην Ριτσώνα!!!

Σας περιμένουμε εκει!!   biggrin
 

Pa_Nos_1400cc

Pro Member
May 10, 2010
521
0
16
47
Αγρίνιο
Συγχαρητήρια Στέλιο, έστω και τώρα που έφτιαξαν το τηλέφωνο μου και το ίντερνετ, πάντα τέτοια, επίσης συχαρητήτηρια στην συνοδηγό σου mairiliz που είμαι σίγουρος το κατάευχαρηστήθηκε
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
δειτε και την διαδρομη (στο περιπου)

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%CE%86%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82+%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%82&daddr=%CE%86%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82+%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%82&hl=el&geocode=FVJHRQId0otoAQ%3BFXtORQIdSNloAQ&mra=me&mrcr=0&mrsp=1,0&sz=15&sll=38.095997,23.647728&sspn=0.021953,0.038581&ie=UTF8&ll=38.094511,23.640561&spn=0.021953,0.038581&z=15
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Μαλια-κουβάρια πηγαίνατε απο ότι είδα στα βίντεο..

Το αουντι ήταν (και ακουγότανε), πολύ δυνατότερο απο το δικό σου..

Συγχαρητήρια και στην συνοδηγό, απ΄οτι φαίνεται έκανε πολύ καλή δουλειά...

Δηλαδή αν τρέξεις με δυνατότερο αμάξι τι θα γίνει? Θα πάρεις την Α6? :D :D 

Κρίμα που το έχασα, αλλα ευτυχως θα υπάρξουν κι άλλες αναβάσεις...

Μπραβο και για τα ωραία βίντεο και τις φωτό...
 
turbomaniac said:
Μαλια-κουβάρια πηγαίνατε απο ότι είδα στα βίντεο..

Το αουντι ήταν (και ακουγότανε), πολύ δυνατότερο απο το δικό σου..

Συγχαρητήρια και στην συνοδηγό, απ΄οτι φαίνεται έκανε πολύ καλή δουλειά...
'

...έκανε πολυ καλή δουλειά!! Άσε που έκανε ταξίδι απο Πάτρα για να έρθει να κάνουμε δοκιμή το Σαββατο,την Κυριακή να τρέξουμε στον αγώνα κ μετά έφυγε πάλι για πίσω!!
Το άουντι ήταν σε σύγκριση με τα 76.4 άλογα μου περίπου 50 άλογα δυνατότερο με διπλά,μπλοκε,σχεσεις κτλ!!
Η οδήγηση μου να σου πω την αληθεια δεν ηταν για χρόνους αφου το ειχα παρακάνει με τα χειρόφρενα κτλ  giggle
...για τον κόσμο ρε γμτ!!!  biggrin

Μακαρι να γίνει η Ριτσώνα τελικα! ..αλλα προσεχως έχουμε κ την Τιθορέα!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread