Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Εδω και κανα 6μηνο εχω αντικαταστησει τα μαμα πλαινα πορτοκαλι φλασακια με λευκα.
Τα πορτοκαλι που εκανα αρκετα old fashion γι αυτο και αλλαχτηκαν.
Εχω βαλει απο seat τα οποια κουμπωνουν ακριβως στο ΜΚ6.

Μια δευτερη επιλογη ειναι αυτα (smoked)

http://www.teamtorquesteer.co.uk/fiesta-st-exterior-styling/side-repeaters-for-fiesta-mk6-crystal-smoked.html

ή αυτο

http://www.teamtorquesteer.co.uk/fiesta-st-exterior-styling/side-repeaters-fiesta-mk6-crystal-clear.html
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Εκτος απο seat κανουν και τις vw αν δεν κανω λαθος ειναι ιδια.Και'γω ειμαι για αγορα εντος ημερων.Ξερει κανενας αν της αντιπροσωπιας ειναι τοσο ωραια οσο της seat?Αλλιως εχει το ξαδερφακι μου το leon απ'εξω,που να τρεχω στη seat τωρα.
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
εμενα μου τα ειχε φερει ο scorpion.νομιζω καπου στα 15ευρω
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
κανενα 20 εχουν και μπορεις να αλλαξεις και τα λαμπακια που στο κιτρινο φλασακι ειναι ασπρη η λαμπα και αμα βαλεις ασπρο φλασακι η αφηνεις την ασπρη λαμπα η βαζεις κιτρινη
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Παρηγγειλα και απο αυτα γιατι ειχε μονο ενα να μου δωσει.17€ το σετ τα φλας και 3,50 τα λαμπακια μου ειπε μετα απο καποια εκπτωση και καλα.Αυριο θα τα βαλω και αυτα.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
pitbull said:
Παρηγγειλα και απο αυτα γιατι ειχε μονο ενα να μου δωσει.17€ το σετ τα φλας και 3,50 τα λαμπακια μου ειπε μετα απο καποια εκπτωση και καλα.Αυριο θα τα βαλω και αυτα.

καλα στα εδωσε pitbull
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ναι,απο αλλου επαιρνα ανταλλακτικα,αλλα ο ανθρωπος αποδειχτηκε ασχετος καθως μου ειπε οτι δεν υπαρχουν.Μετα απο λιγο ψαξιμο βρηκα αυτο το μαγαζι και το παλικαρι μεσα ειναι πολυ ξηγημενο και φαινετε γνωστης και το πιο σημαντικο τα περισσοτερα τα'χει ετοιμοπαραδοτα.
 

fiestarta

Rookie
Dec 20, 2012
45
0
0
Ξερουμε πως βγαινουν αυτα? εχουν βιδες ή ειναι κουμπωτα?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
fiestarta said:
Ξερουμε πως βγαινουν αυτα? εχουν βιδες ή ειναι κουμπωτα?
και το κούμπωμα είναι από την πλευρά της πόρτας αν θυμάμαι καλά
 

FiestaMarine

Rookie
Feb 2, 2013
18
0
0
29
Καλή φάση φαντάζομαι θα ομορφαίνει αρκετά, αλλά μετά με τα μπροστά και πίσω φλας θα υπάρχει "διχρωμία". Υπάρχει αντίστοιχη μόντα για αυτά;
 

fiestarta

Rookie
Dec 20, 2012
45
0
0
Εβγαλα τα φλασακια τα εντυσα με ματ μαυρο αλλα το ενα σαν να μην εφαρμοζει καλα τωρα που το εβαλα.  Παιζει να του εκανα ζημια? Σαν να ειναι το κλιπσακι πιο πεταχτο απο το αλλο
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Έχει σπάσει το κλιπς; Αν ναι, τότε μάλλον γι' αυτό δεν εφαρμόζει καλά...
 

fiestarta

Rookie
Dec 20, 2012
45
0
0
kostg said:
Έχει σπάσει το κλιπς; Αν ναι, τότε μάλλον γι' αυτό δεν εφαρμόζει καλά...

δεν το βλεπω να εσπασε. απλα βλεπω οτι ειναι πιο πεταχτο το ενα απο το αλλο
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Μήπως δε "σφήνωσε" καλά στο φτερό; Κανονικά στην τοποθέτηση βάζεις πρώτα την πλευρά με το έλασμα και μετά πιέζεις (προς το έλασμα) μέχρι να κουμπώσουν τα "αυτάκια" της άλλης πλευράς των φλας. Και μόλις το αφήσεις στη θέση του, το έλασμα πιέζει προς τα "αυτάκια" και το κρατάει εκεί που πρέπει.
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Για κάποιο λόγο είδα προχθές ότι το αριστερό φλας κρεμόταν με τα καλώδια, όταν το κοίταξα πιο καλά είχε σπάσει το κούμπωμα!Δεν έχασα ευκαιρία,πήγα στην Ford και έβαλα κι εγώ λευκά αντί για πορτοκαλί, το αμάξι δείχνει πολύ πιο ωραίο πλέον.Θα συμφωνήσω με ένα φίλο πιο πάνω ότι όντως τα πορτοκαλί το κάνουν να δείχνει πολύ old fashion....
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread