Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

dimwhoo

Original poster
Member
Dec 7, 2013
234
0
16
Παιδια επειδη δεν πιανουν τα χερια μου και δεν θελω να παω στην αντιπροσωπεια για να μην μου πιασουν κατι αλλο, μήπως ξερει κανεις πως γίνεται;

:)
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Πηγενε σε κανεναν γερμανο κανα 3ευρω θα σου πάρει περιπου....
 
Καλημέρα, άλλαξα την μπαταρία του κλειδιού και τώρα δεν δουλεύει το τηλεχειριστήριο..ισχύει οτι πρέπει να πάω στην ford για επαναπρογραμματισμο?
 

Astral

Member
Σεπτ. 1, 2012
143
0
0
33
Αθηνα
Αλεξανδρε εγω σημερα αλλαξα μπαταρια στο χειριστηριο και μου πηρε ενα ταλιρο.Δεν χρειαστηκα συγχρονισμο..υποθεση 1 λεπτου..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δε θα έπρεπε. Μόνος σου την άλλαξες; Μήπως είναι άδεια η καινούρια μπαταρία;

Υ.Γ. Ο Κωτσόβολος πουλάει τις 2 (energizer) 4 ευρώ, χθες το είδα. Σίγουρα υπάρχουν μαγαζιά που τις πουλάνε ακόμα φθηνότερα).
 
kostg said:
Δε θα έπρεπε. Μόνος σου την άλλαξες; Μήπως είναι άδεια η καινούρια μπαταρία;

Υ.Γ. Ο Κωτσόβολος πουλάει τις 2 (energizer) 4 ευρώ, χθες το είδα. Σίγουρα υπάρχουν μαγαζιά που τις πουλάνε ακόμα φθηνότερα).
Κώστα στον Γερμανό την άλλαξα οποτε δεν νομιζω να μ εβαλαν αδεια..




Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1407518978[/time]
Astral said:
Αλεξανδρε εγω σημερα αλλαξα μπαταρια στο χειριστηριο και μου πηρε ενα ταλιρο.Δεν χρειαστηκα συγχρονισμο..υποθεση 1 λεπτου..
Το ξέρω δν είναι δύσκολη διαδικασία..στον Γερμανο 2 ευρω..
 

elli

Member
Oct 20, 2010
196
0
0
38
παιδες εγω αλλαξα τη μπαταρια σε ενα μαγαζι κ απο τοτε που την αλλαξα δε δουλευει καλα . κλειδωνει κ ξεκλειδωνει πολυ δυσκολα!
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Αλεξανδρε ξανα πηγες εκει που αλλαξες την μπαταρια να δεις αμα φταιει η μπαταρια η δεν σου κουμπωσε κατι καλα.?
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
το δευτερο κλειδι που εχεις ειναι το ιδιο με μομπιλαιζερ...?
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Κανε τον κοπο και πηγενε σε εναν κλειδαρα που να φτιαχνει κλειδια και για αυτοκίνητο μαζι με το απλο κλειδι που εχει με τον κωδικό μηπως μπορεσει και στο προγραμματιση αυτός αλλιώς μαλλν πρέπει να πας μια βόλτα απο μια ford....
 
Πήρα τηλ σε μια αντιπροσωπεια κάτω Κρήτη κ μ παν ν παω στην ford να μ το προγραμματισουν..δν κοστιζει τιποτα λεει κ ειναι μια διαδικασια γυρω στο μισαωρο..
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Κατι τετοιο θυμαμαι και μαλιστα αναφερει την διαδιακασια που πρεπει να βαλεις και γυρισεις το κλειδι καποιες φορες για να προγραμματιστει και λεει οτι μπορει να το κανει μονο μεχρι 2 κλειδια...
 
nos7 said:
Κατι τετοιο θυμαμαι και μαλιστα αναφερει την διαδιακασια που πρεπει να βαλεις και γυρισεις το κλειδι καποιες φορες για να προγραμματιστει και λεει οτι μπορει να το κανει μονο μεχρι 2 κλειδια...
Το κοιταξα κ γραφει ναι μεν οτι μπορουν να προγραμματιστουν μεχρι 8 κλειδια συν οσα παρεχονται απ τ εργοστασιο..ομωσ οδηγιες προγραμματισμου να ζητησω απ τον επισημο εμπορο..(να τσεπωσουν κ αυτοι τιποτα :p )
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Στα mk6 προγραμματιζεις μονος σου τα κλειδια. Στα mk7 οχι. Αφου σου ειπαν οτι δεν κοστιζει κατι Αλεξανδρε, πηγαινε το να στο φτιαξουν.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread