Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

arkas

Original poster
Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
καπου εχει παρει το ματι μου στο youtube νομιζω ενα βιντεακι απο ενα αντιστοιχο club στην ιταλια οπου εχει αρκετα s-st που εχουν την επανω γριλια χωρις το σημα της Ford ξερει κανεις αν μπορω να το βρω πουθενα αυτο το πραγμα;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Μπορείς να ανεβάσεις το βιντεάκι να το δούμε κι εμείς;
Πάντως δεν έχει πάρει το μάτι μου κάπου τέτοια γρύλια...
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
arkas said:
http://www.youtube.com/watch?v=CsbsqehjqVk&feature=related
πολυ καλα φαινεται στο 1:18
offtopics offtopics στο ιδιο δευτερολεπτο,αυτη η μαυρη μλκ!@@@ που στο καπο τι ειναι?Το χω δει σε πολλα αυτοκινητα και δεν εχω καταλαβει τη χρησιμοτητα της.... γιατι μονο καποιου ειδους χρησιμοτητα πρεπει να χει μιας και απο ομορφια ειναι για τα σκουπιδια!
 

arkas

Original poster
Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
αυτο το ειδος ''σουτιεν'' το φορανε για να προστατευουν το καπο απο καθε ειδους πετραδακια που πεταγονται 
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Ωραια η μασκα! πραγματικα δεν την εχω δει να την φοραει κανενας στην Ελλαδα! στην Ιταλια εκτος απο την μασκα δεν ειδα να εχουν και πολυ γουστο!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Kωστα την μονη γριλια που βρηκα και δεν ξερω αν σου κανει ειναι αυτη
http://www.ultimatestyling.com/products/accessories-and-styling-grilles-ford/fksgfo0031-ford-fiesta-2005-front-grille.html

Τα προστατευτικα καπο ειναι αυτο για mk6 και αυτο για mk7
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
αυτη ειναι Μπαμπη! και απο οτι βλεπω δεν ειναι και ακριβη! ωραιος ο Μπαμπης!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Eπειδη ομως εριξα μια ματια σε ενα Αγγλικο φορουμ,τα παιδια εκει ελεγαν οτι αυτες δεν κανουν για τα st αλλα μονο για τα απλα επειδη εχουν διαφορετικα κλιπσακια.Αυτοι τις κοβουν και τις ξαναμονταρουν.Αν και εμενα ιδιες μου φαινονται δεν ξερω διαφορες.
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Εχουν μια διαφορα στην απόσταση τους το καθε δοντάκι απο κατω που κουμπώνει με τον προφυλακτηρα!
 

arkas

Original poster
Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
ναι κι εγω που το  ειχα ψαξει δεν κανει για s st ειναι για το απλο και μαλιστα το f/l
offtopics το σουτιεν πως μπηκε στην κουβεντα;;;;
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Αφου εψαχνα που εψαχνα για μασκες και δεν μπορουσα να σου βρω και μιας και το ειχαν αναφερει τα παιδια,σου εβαλα το σουτιεν που σιγουρα σου κανει  tease .
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Αυτό η καπότα είναι καλή μόνο άμα θες να κάνεις καμιά δουλειά πάνω στο καπό. tease tease
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
pitbull said:
Eπειδη ομως εριξα μια ματια σε ενα Αγγλικο φορουμ,τα παιδια εκει ελεγαν οτι αυτες δεν κανουν για τα st αλλα μονο για τα απλα επειδη εχουν διαφορετικα κλιπσακια.Αυτοι τις κοβουν και τις ξαναμονταρουν.Αν και εμενα ιδιες μου φαινονται δεν ξερω διαφορες.
Αυτό δηλαδή δεν μπορώ να την βάλουμε με κάποια ωραία και σστή πατέντα?
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ιακωβε για το δικο σου κανει για st οχι απ'οτι λενε.Αμα μπορει ο Κωστας ας τραβηξει μια φωτο να δουμε πως ειναι τα δοντακια απο την μασκα του st.Αμα ειναι τελειως ασχετα δυσκολο αλλα οχι αδυνατον.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
arkas said:
ναι κι εγω που το  ειχα ψαξει δεν κανει για s st ειναι για το απλο και μαλιστα το f/l

ρε Μπάμπη με μπέρδεψες πάλι,ο Κώστας λέει ότι δεν κάνει
Αύριο θα ρίξω μια ματιά(αφού έχω το πλάισιο του Κώστα) να δω αν δίνει τις ίδιες μάσκες
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread