Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

BAD

Original poster
Newbie
Σεπτ. 14, 2019
9
0
0
41
ΑΘΗΝΑ
Εχω το fiesta  1000 EcoBoost titanium 101 ps.
Μου είχε ανάψει το λαμπάκι του κινητήρα...το πηγα σ ένα εξειδικευμένο συνεργείο ονόματι κουτσος στο Ίλιον.
Μου είπε βγάζει βλάβη καταλύτη και λ....του λεω από τώρα?
Το αυτοκίνητο εχει 78000 χλμ??
Μου λεει βάλε 100αρα βενζίνη και ανοιξε το....Και ισως το λαμπάκι σβησει μονο του...
Τιποτα φυσικά....το πηγα στον κακλαμανο..Μια από τα ιδια όσον αφορά την βλαβη...Μου το εσβησε προχτές το λαμπάκι...Δεν έχει ανάψει μέχρι τωρα ξανά....Μου είπε ελαφρά μεταχειρισμενος καταλύτης με τους δύο λ επάνω...Κάτω από 10000χλμ....380 ευρω..
Τι να κάνω ειλικρινά...Δεν ξέρω...

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1569079754[/time]
Το αυτοκίνητο είναι του 2013..
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
BAD said:
Εχω το fiesta  1000 EcoBoost titanium 101 ps.
Μου είχε ανάψει το λαμπάκι του κινητήρα...το πηγα σ ένα εξειδικευμένο συνεργείο ονόματι κουτσος στο Ίλιον.
Μου είπε βγάζει βλάβη καταλύτη και λ....του λεω από τώρα?
Το αυτοκίνητο εχει 78000 χλμ??
Μου λεει βάλε 100αρα βενζίνη και ανοιξε το....Και ισως το λαμπάκι σβησει μονο του...
Τιποτα φυσικά....το πηγα στον κακλαμανο..Μια από τα ιδια όσον αφορά την βλαβη...Μου το εσβησε προχτές το λαμπάκι...Δεν έχει ανάψει μέχρι τωρα ξανά....Μου είπε ελαφρά μεταχειρισμενος καταλύτης με τους δύο λ επάνω...Κάτω από 10000χλμ....380 ευρω..
Τι να κάνω ειλικρινά...Δεν ξέρω...

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]21, Σεπτεμβρίου, 2019, 18:29:14[/time]
Το αυτοκίνητο είναι του 2013..

Σου απαντησαμε στο αλλο σου Post BAD...μην Φρικαρεις..ετυχε και παρεδωσε ο καταλυτης..εχεις την ιδια διαγνωση σε 2 διαφορετικα συνεργεια..οποτε μαλλον η διαγνωση ειναι σωστη. απο εδω και περα δες τι θες να κανεις..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread