Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

vouts

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Ρε παιδια στην αεροτομη κραταει και σε εσας νερο και χωμα στα νευρα της???Εχω παρατηρησει οτι στο νευρο επανω της αεροτομης το νερο λημναζει..Ειναι σωστο η μηπως ειναι κατασκευαστικο λαθος???
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #3
προχτες το πρωι ειχα αφησει το αμαξι εξω απο το γκαραζ γιατι βαριομουν να το βαλω μεσα μιας και η γειτονια μου ηταν αδεια....βγαινω απο το σπιτι το πρωι και παω να το πλυνω!!!καθως το επλενα ειδα ΑΥΤΟ









Καποιος μαλλον δεν ειχε τασακι στο σπιτι του και πεταξε το τσιγαρο απο το μπαλκονι του και εκατσε στην αεροτομι μου....

πηγα στην paintbull και μου ειπαν 50 ευρω και ραντεβου μετα απο 1 μηνα!!!μετα πηγα στην chipsaway στο μοσχατο...μου εδειξε ενα suzuki swift και μου ειπε οτι και αυτο απο την paintbull ερχεται επειδη ειχε σκασει το χρωμα(αληθεια ψεματα δεν ξερω)...η chipsaway μου εκλεισε ραντεβου την επομενη μερα(δλδ σημερα) και κοστοσ 80 ευρο!!!!θα γινει τοπικο βαψιμο και με εγγυηση 2 χρονια στο χρωμα που θα βαλει!!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Περαστικα Μιχαλη,αμα ειχες μαυρο θα ησουν οκ.Η chipsaway φημιζεται οτι ειναι τσεκουρι τωρα πια απο τις δυο ειναι καλυτερη δεν ξερω και οι δυο ειναι πολυ γνωστες και δηνουν εγγυηση.
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
η chipsaway μπορει να ειναι ακριβη αλλα κανει τρελη δουλεια. ουτε τρεξιματα ουτε ξιλοματα ουτε διαφορα χρωματος. εχω βαψει και εγω 1 μικρο κομματι στον προφυλακτηρα και εδωσα 70 ευρω
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #8
σημερα το μεσιμερι πηγα και πηρα απο την chipsaway το ΦΙΕΣΤΑΡΟ μου με επιδιορθομενη την αεροτομη απο το καψιμο του τσιγαρου....

το αποτελεσμα:






Παρα πολυ καλη δουλεια κατα την γνωμη μου....ειδικα επειδη η αεροτομη μετα το καψιμο ειχε και λακουβιτσα αλλα και εξογκομα ειναι τελειως λεια η επιφανεια και το χρωμα το πετυχαν μια χαρα!!!πιστευω αξιζαν 80 ευρω που ζητησε!!!!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Μπραβο Μιχαλη σαν καινουργια φαινεται στις φωτο.Βεβαια ετσι θα επρεπε να ειναι για 80€,μονο το σημειο που ειχε καει εβαψαν?
 

vagma

Hero Member
nos7 said:
σημερα το μεσιμερι πηγα και πηρα απο την chipsaway το ΦΙΕΣΤΑΡΟ μου με επιδιορθομενη την αεροτομη απο το καψιμο του τσιγαρου....

το αποτελεσμα:






Παρα πολυ καλη δουλεια κατα την γνωμη μου....ειδικα επειδη η αεροτομη μετα το καψιμο ειχε και λακουβιτσα αλλα και εξογκομα ειναι τελειως λεια η επιφανεια και το χρωμα το πετυχαν μια χαρα!!!πιστευω αξιζαν 80 ευρω που ζητησε!!!!!



ελα να μου πεις μετα απο δυο χρονια.............τοτε το βερνικι που στεγνωθηκε με ειδικες λαμπες μεσα σε μια ωρα θα δειξει σημαδια φθορας και θα ξεχωριζει...........αυτα παιδια ειναι πασαλειματα και εχω ιδιαν πειρα απο αυτην την εταιρεια και αλλες τετοιου ειδους...........
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
βαγγελη ο χρονος θα δειξει φιλε μου....εγω παλι πιστευω το αντιθετο γιατι το ειχαν απο τις 8 το πρωι μεχρι και τις 3 το απογευμα!!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
vagma said:
ελα να μου πεις μετα απο δυο χρονια.............τοτε το βερνικι που στεγνωθηκε με ειδικες λαμπες μεσα σε μια ωρα θα δειξει σημαδια φθορας και θα ξεχωριζει...........αυτα παιδια ειναι πασαλειματα και εχω ιδιαν πειρα απο αυτην την εταιρεια και αλλες τετοιου ειδους...........
δεν νομιζω. 5 χρονια εχω βαμμενο τον προφυλακτηρα σε ενα μικρο κομματι και δεν εχει παθει τιποτα ;) ;) ;)
 

vagma

Hero Member
nos7 said:
βαγγελη ο χρονος θα δειξει φιλε μου....εγω παλι πιστευω το αντιθετο γιατι το ειχαν απο τις 8 το πρωι μεχρι και τις 3 το απογευμα!!


στα ειπα και κατ ιδιαν......εχει θεμα το βερνικι τους.....το στεγνωνουν με λαμπες....μεγα σφαλμα!!!!!!!!!!!!!!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
βαγγελη στο ειπα και εγω κατ ιδιαν....1)μου το κρατησαν κοντα στις 8 ωρες το αμαξι....να βαλουμε τριψιμο 1ωρα??να το περασουν πραίμερ αλλη μια μαζι με στεγνωμα??(στεγνωνη πολυ γρηγορα)....να το τριψανε το πραιμερ αλλη 1 ωρα??? μας μενουν αλλες 5 ωρες να περαστει η τελικη βαφη και να στεγνωσει....!!!!

2)μου δινουν 2 χρονια εγγυηση οπως μου δεινει και η ford για ολο το αμαξι
3)και τα σποιλερ που μου τοποθετησανε τοσο μου κρατησανε το αμαξι η ιδια η αντιπρωσοπια

οτι και να πουμε τωρα οτι και να υποστιριξουμε ΜΟΝΟ ο χρονος θα δειξει το αποτελεσμα!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread