Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

turbomaniac

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Ας κάνω μια νύξη... Μου αρέσει να παίζω μπάλα αλλα δεν έχω παρέα να πάω ούτε και ομάδα αυτή την στιγμή (επαιζα τέρμα). Μένω στο Βύρωνα, πώς το βλέπετε να κανονίζαμε κάποια στιγμή κατι τέτοιο? 
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
turbomaniac said:
Ας κάνω μια νύξη... Μου αρέσει να παίζω μπάλα αλλα δεν έχω παρέα να πάω ούτε και ομάδα αυτή την στιγμή (επαιζα τέρμα). Μένω στο Βύρωνα, πώς το βλέπετε να κανονίζαμε κάποια στιγμή κατι τέτοιο? 
Καποτε επαιζα,τωρα στο 10λεπτο μπορει να τα τιναξω.Οff topic στο Βυρωνα ειχα ερθει να παρω το αμαξι.
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
ChrisFrou said:
ειναι και καλο για την υγεια μας

με τοσο που καπνιζεις εσυ μικρε ενα 5χ5 το θελεις :p
 

turbomaniac

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Εντάξει, λοιπόν όσοι επιθυμείτε γράψτε τι περιοχή περίπου μένετε για να προσπαθήσουμε να βρούμε την μεση λύση στο γήπεδο, Εννοείτε τα παιχνίδια θα ναι σε φιλικό κλίμα, χαβαλέ θα κάνουμε, και εγώ άσχετος είμαι για μέσα...

Μια καλή λύση είναι στου Ρέντη γιατι τα γηπεδάκια είναι πολύ κοντά στην εθνική και αυτό μάλλον συμφέρει τους περισσότερους.. Εμεις με την σχολή πηγαίναμε συνήθως Πειραιώς και χαμοστέρνας στον Ταύρο..
 

galaioan

Member
May 9, 2010
180
0
0
36
Μέσα κ εγώ ! Μπάλα και δε θα παίξω ??? Ιάκωβε τί θέση παίζεις ?? Γιατί τέρμα τις προάλλες έσκιζες...
 

turbomaniac

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
galaioan said:
Μέσα κ εγώ ! Μπάλα και δε θα παίξω ??? Ιάκωβε τί θέση παίζεις ?? Γιατί τέρμα τις προάλλες έσκιζες...

πες μας περίπου περιοχή που μένεις...
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
galaioan said:
Μέσα κ εγώ ! Μπάλα και δε θα παίξω ??? Ιάκωβε τί θέση παίζεις ?? Γιατί τέρμα τις προάλλες έσκιζες...

πάντα σκίζει..  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
galaioan said:
Μέσα κ εγώ ! Μπάλα και δε θα παίξω ??? Ιάκωβε τί θέση παίζεις ?? Γιατί τέρμα τις προάλλες έσκιζες...

αμυνα παιζω γιαννη,θες να πεις οτι δεν εσκιζα και στην αμυνα?δεν θυμαμαι να με περασε κανεις.....
 

galaioan

Member
May 9, 2010
180
0
0
36
Θα το βρούμε το κουμπί σου.....βύντρα μου εσύ  :p

Μένω Ολ.Χωριό turbomaniac, άσε μακριά ! Όπου θέλετε παίζουμε....
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Κι εγω μεσα!!!Μενω πειραια...Με βολευουν τα γηπεδακια στο Ρεντη...Ειναι κοντα μου....Εχω κανα χρονο να παιξω μπαλα αλλα πιστευω οτι θα τα καταφερω...Παλιοτερα επαιζα στον Εθνικο Πειραια για αρκετο καιρο...Οποτε υπολογιστε με και εμενα...!!!
 

turbomaniac

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
vouts said:
Κι εγω μεσα!!!Μενω πειραια...Με βολευουν τα γηπεδακια στο Ρεντη...Ειναι κοντα μου....Εχω κανα χρονο να παιξω μπαλα αλλα πιστευω οτι θα τα καταφερω...Παλιοτερα επαιζα στον Εθνικο Πειραια για αρκετο καιρο...Οποτε υπολογιστε με και εμενα...!!!

Να τος ο επαγγελματίας... Κανόνισε να μην σε σταματάμε ούτε με λάσο, όπως έλεγε ο Νίνης για τον Σισέ.. ;D ;D
 
turbomaniac said:
..... Εννοείτε τα παιχνίδια θα ναι σε φιλικό κλίμα, χαβαλέ θα κάνουμε, και εγώ άσχετος είμαι για μέσα...

Τι φιλικό κλίμα ?? Vs κανονικό !!
Βρήκα και ομάδα! Η μία θα έχει όνομα Μαυρομανιακ (όσοι έχουν μαυρα αυτοκίνητα)
...οι άλλοι Χρωμομανιακ!!  ;D
Φυσικά εμείς με τα μαύρα που΄μαστε και ομορφάντρες (μοντέλα όπως διάβασα σε ποστ) θα έχουμε και μαζορέτες ..φυσικα τις όμορφες γυναίκες του κλαμπ για εμψυχωση!!

Υ.Γ. γιατί να μου αρέσει το μαύρο γιατί ο αγαπημένος μου παίχτης ήταν ο Μαύρος!!  ???
 

Raz

Rookie
May 17, 2010
36
0
0
35
Νέο Φάληρο, Πειραιάς
εννοειται μεσα.. ξεκινησα προπονησεις ξανα μετα απο 1,5 χρονο (τραυματισμοι) σε ενα μηνακι θα'μαι πανετοιμος.. κανονιστε!
 

turbomaniac

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Λοιπον, με τον Ραζ συμπληρώσαμε 10αδα...

Να πουμε για το άλλο Σαββατο κάποια στιγμή κατα τις 7 το απόγευμα στα Γηπεδάκια στο Ρεντη Δίπλα απο την Εθνική? Πως το βλέπετε?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread