Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

WOLF

Hero Member
May 10, 2010
1,561
0
0
49
Κορυδαλλος
Οπότε η λίστα διαμορφώνεται ως εξής:

1 - scorpion
2 - puma-r
3 - mk1 stelios
4 - ChrisFrou
5 - southern
6 - vouts
7 - kostg
8 - galaioan
9- vagma
10- lookmimis
11- m@kro
12- StuparArt
13- xristina
14- dante
15- sotiris s ?
16- wolf
17- nos7
18-roussos



τελευταια ανανεωση στις 14:40 -  21 Ιουνιου 2010
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Ρε παιδια,σημερα μιλουσα στην δουλεια με ενα παλικαρι,και μου ειπε οτι το αμαξι μετα απο πιστα αρχιζει να τριζει...Αυτο ισχυει η οχι???
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
vouts said:
Ρε παιδια,σημερα μιλουσα στην δουλεια με ενα παλικαρι,και μου ειπε οτι το αμαξι μετα απο πιστα αρχιζει να τριζει...Αυτο ισχυει η οχι???
αν μιλαμε για κανενα ψευτικο μπορει να τριζει αλλα η ford εχει ποιοτητα στο εσωτερικο της και δεν προκειται να ακουσεις τιποτα!!!
 
Δεν έχει καλή άσφαλτο (ούτε έχουν κάνει αγώνα για να έχουν αφήσει γόμα κάτω ) με αποτέλεσμα να γλυστράει η πίστα!
Επειδή γλυστράει δεν καταπονεί αρκετά καρότσα,λάστιχα ,αναρτήσεις και φρένα! 
Οσοι κινηθούν γρήγορα απλα θα είναι όλη την ώρα στην διόρθωση πορείας!!
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
το εχω ακουσει κ εγω αυτο...επισης χανει κ σε ιπποδυναμη!το βαζεις 82 το περνεις 75.ελα να σοβαρευομαστε λιγο βουτσ παιδι μου
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εγω ρωταω για να ειμαι σιγουρος...μην ακουω κρουτσου κρουτσου και ψαχνομαι... :p Απ οτι καταλαβα ηταν ηλιθια η απορια μου...Γι αυτο πρεπει να με κερασετε λουκουμα!!!Παρεπιπτοντως,αυτος που μου το πε ερχεται για καφε στο μαγαζι που δουλευω και εχει focus RS το προηγουμενο απο τον "hulk"
 
vouts said:
Εγω ρωταω για να ειμαι σιγουρος...μην ακουω κρουτσου κρουτσου και ψαχνομαι... :p Απ οτι καταλαβα ηταν ηλιθια η απορια μου...Γι αυτο πρεπει να με κερασετε λουκουμα!!!Παρεπιπτοντως,αυτος που μου το πε ερχεται για καφε στο μαγαζι που δουλευω και εχει focus RS το προηγουμενο απο τον "hulk"

Κάποια αυτοκίνητα τρίζουν απο την ημέρα που τα παίρνεις..κάποια άλλα απο την ώρα που θα τα βάλεις στον πρώτο χωματόδρομο..κάποιοι λένε οτι τρίζουν για να μην το ξαναβάλλουν ποτε σε πίστα....
Καλά κανεις και έχεις απορίες! Δεν υπάρχει ηλίθια απορία! Υπάρχουν απαντήσεις για κάθε ερώτηση! Θα σε κεράσω μια γρήγορη βόλτα αντί για λουκουμά για να δεις πως τρίζει η 30χρονών καρότσα όταν στρίβει!!!!   ;D
 

ratatui

Pro Member
May 31, 2010
847
0
0
37
ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
εγω δυστηχως δεν θα μπορεσω να ερθω παιδες... αυτη την εβδομαδα δουλευω απογευμα... κριμα και θα ηθελα τοσο πολυ να ημουν και εγω στην λιστα... the next time.....
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
η λιστα μας εχει ως εξης:


1 - scorpion
2 - puma-r
3 - mk1 stelios
4 - ChrisFrou
5 - southern
6 - vouts
7 - kostg
8 - galaioan
9-  vagma
10- lookmimis
11- m@kro
12- StuparArt
13- xristina
14- dante
15- sotiris s ?
16- wolf
17- nos7
18- roussos rallye
19- Λουκας focus

τελευταια ανανεωση   23/6/2010,08:15
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
aligatoras said:
Μακαρι να μπορουσα και εγω αλλα ειμαι κρητη
δεν πειραζει aligator καποια αλλη φορα!
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
yannis_s said:
50-50 με μενα μαλλον θα ερθω αμεσως μολις τελειωσω απο την δουλεια
καλα-καλα!!!κοψε αυτα που ξερεις και κατεβα!!!τη μια εισαι ολο απειλες και την αλλη κανεις τον δυσκολο?θα ερθω να σε παρω με το ζορι!εγω φταιω που σου ξεκολησα το αμαξι στα χιονια!!!!! :D
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Xεχεχε, εδώ είμαι... Ετοιμαστείτε να δείτε τι σημαίνει μαύρος πάνθηρας :p
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με τον scorpion η ωρα συναντησης των μελων στο ΣΕΦ
για να αναεβουν παρεα προς τον καρτοδρομο θα αλλαξει και απο 19:00 θα γινει 18:45.

Ο Ιακωβος θα σας περιμενει στο σημειο που σας εχει πει!
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread