Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

teoe

Original poster
Rookie
Mar 20, 2011
30
0
6
37
Κομοτηνη
εγώ σκέφτομαι να βάψω τις δαγκάνες σε μπλε χρώμα το αμάξι μου είναι σε άσπρο χρώμα και με μπλε σαλόνι με τις 16ares ζάντες τις σπορ έκδοσις τι λέτε? καμια γνώμη?  η καμια φωτό γιατί δεν βρίσκω τίποτα
 

teoe

Original poster
Rookie
Mar 20, 2011
30
0
6
37
Κομοτηνη
ναι έτσι αλλα δεν μου αρέσει καθόλου η ζάντα "γιαυτο" ψάχνω με την δικια μου την ζάντα μπας και βρω καμια φωτό και να δω πως κάθεται
 

teoe

Original poster
Rookie
Mar 20, 2011
30
0
6
37
Κομοτηνη
ναι ναι το έκανα ήδη τώρα αύριο θα παω να ρωτήσω για να μου το κάνουν και ποσο θα μου πάρει
 

teoe

Original poster
Rookie
Mar 20, 2011
30
0
6
37
Κομοτηνη
θα παω να ρωτήσω αν γίνετε κάτι εκτος σπρέι κάτι σε χρώμα για μέταλλα να δω τι θα μου πει αλλιώς εγώ είμαι έτοιμος να το κάνω...βλέποντας και κάνοντας ;)
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
teoe said:
εγώ σκέφτομαι να βάψω τις δαγκάνες σε μπλε χρώμα
ρε παιδια με τι σπρευ βαφονται οι δαγκανεσ;
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
marios said:
Με σπρέι υψηλών θερμοκρασιών  ;)
πηγαινε σε ενα μαγαζι που πουλαει χρωματα αυτοκινητων και πες του να σου δωσει σπρει υψηλων θερμοκρασιων για να βαψεις τις δαγκανες σου
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ok!τωρα που θα αλλαξω τις ζαντεσ μου θα τις βαψω κιολας!για τα ταμπουρα μπορουμε να κανουμε τπτ ρε παιδια ως προς το θεμα της εμφανισης?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
moican said:
ok!τωρα που θα αλλαξω τις ζαντεσ μου θα τις βαψω κιολας!για τα ταμπουρα μπορουμε να κανουμε τπτ ρε παιδια ως προς το θεμα της εμφανισης?

μπορεις...κοιτα στο αναλογο θεμα... ;) ;)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
αυτη την βδομαδα λεω να βαλω κι εγω τα πισω μου δισκοφρενα στο 7αρι μου!! τι χρωμα λετε να κανω τις δαγκανες αλλα να μην ειναι καγκουρικες!!
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
StuparArt said:
Μαύρες με πράσινα τακάκια και χαρακωτούς δίσκους. ok234
δεν ξερω...μπορει να λεει σαν συνδιασμος αλλα εμενα μου θυμιζει skoda ρε παιδια...ειναι το σημα κατατεθεν της το πρασινο στις δαγκανες....και παλι γνωμη μου ειναι..ο καθενας οτι του αρεσει!
Επισης μπορεις να κανεις και το αντιθετο απο οτι προτεινει ο Stuparart...πρασινη ζαντα με μαυρες δαγκανες (μετα βαζεις και τις 3 πρασινες νυχιες στο αμαξι και ντυνεσαι Ken Block!!!)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread