Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Θανος68

Original poster
New member
Oct 3, 2018
97
1
8
Στο usb του αυτοκινήτου έχω βάλει κάποια τραγούδια σε μορφή mp3 και παίζουν κανονικά

Θέλω όμως αυτά τα τραγούδια να τα βάλω σε φακέλους ανάλογα με το είδος της μουσικής η τον τραγουδιστή για ν μην τα έχω όλα ανακατεμένα και για να μπορώ να τα βρίσκω και πιο εύκολα.

Το έκανα και στον υπολογιστή φαίνονται οι φάκελοι, αλλά στο αυτοκίνητο το σύστημα δεν βλέπει τους φακέλους ,αλλά τα τραγούδια πάλι ανακατεμένα όπως πριν

Υπάρχει κάποια λύση στο πως μπορεί να γίνει με φακέλους ;;;

Ισως κάποια ρύθμιση στο αυτοκίνητο;;;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Θυμάμαι από το mk7 facelift ότι κάπως διάλεγες να ανοίξεις φάκελο και όχι γενικά μουσική. Αυτό ήταν βέβαια το απλό sync. Και επειδή βαριόμουν να το ψάχνω κάθε φορά, είχα φτιάξει playlists με τα διαφορετικά είδη μουσικής και διάλεγα τα playlists για ευκολία (διάβαζε playlist *.m3u). Ίσως παρόμοιο να είναι και το mk8.
 

Θανος68

Original poster
New member
Oct 3, 2018
97
1
8
kostg said:
Θυμάμαι από το mk7 facelift ότι κάπως διάλεγες να ανοίξεις φάκελο και όχι γενικά μουσική. Αυτό ήταν βέβαια το απλό sync. Και επειδή βαριόμουν να το ψάχνω κάθε φορά, είχα φτιάξει playlists με τα διαφορετικά είδη μουσικής και διάλεγα τα playlists για ευκολία (διάβαζε playlist *.m3u). Ίσως παρόμοιο να είναι και το mk8.

Καταρχας σε ευχαριστω πολυ
Βρηκα μια λυση να βλεπω φακελους απο το menu πατωντας εκει που λεει explore device
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread