Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moytas

Original poster
Rookie
Dec 8, 2019
18
0
1
θεσσαλονικη
Καλησπέρα παιδιά. Ενώ μιλάω συχνά στο τηλέφωνο στο αμάξι με Bluetooth, σήμερα που πήρα αλλά και με πήραν ενώ εγώ τους ακούω κανονικά δεν μπορούν αυτοί να με ακούσουν. Ακούνε ένα τικ τικ συνέχεια από το ηχείο τους. Το οποίο το ακούω και εγώ από τα ηχεία του αμαξιου πολύ χαμηλά όμως σε ένταση. Έχει κάποιος κάποια εξήγηση η λύση;
 

M56

Newbie
Σεπτ. 30, 2022
3
1
3
Μοντέλο
MK8 ST
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΕΧΩ ΕΝΑ FIESTA ST 2022 ΟΤΑΝ ΜΙΛΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΦΩΝΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΣΠΑΣΜΕΝΗ KAI GINETAI ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ . ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ PUMA TOY 2020 POY EIXA .ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ SYNC 2.5 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ : EXEI KANEIS ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ
 

BloodMage

Member
Jun 8, 2021
132
49
28
ΑΘΗΝΑ
Μοντέλο
MK8 ST
LOCATION
MK8.5 ST2 Frozen White
καλοριζικο το θυριακι σου!
και γω με fiesta st 2022 και με sync 2.5 δεν εχω τετοιο θεμα.
Galaxy s9+ ειναι το τηλεφωνο μου

βεβαια δεν εχω δοκιμασει την απλη συνδεση μεσω BT, αλλα χρησιμοποιω το android auto (ειτε με καλωδιο ειτε ασυρματα μεσω dongle)
 
  • Like
Αντιδράσεις: M56

M56

Newbie
Σεπτ. 30, 2022
3
1
3
Μοντέλο
MK8 ST
καλοριζικο το θυριακι σου!
και γω με fiesta st 2022 και με sync 2.5 δεν εχω τετοιο θεμα.
Galaxy s9+ ειναι το τηλεφωνο μου

βεβαια δεν εχω δοκιμασει την απλη συνδεση μεσω BT, αλλα χρησιμοποιω το android auto (ειτε με καλωδιο ειτε ασυρματα μεσω dongle)
Galaxy note 10 το τηλνο μου.θα το δοκιμάσω όπως λες android auto σύνδεση.μεχρι τωρα είχα bt συνδεση
 
  • Like
Αντιδράσεις: BloodMage

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread