Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Για μένα μην βάλεις Sony για Aftermarket....πολύ ακριβή χωρίς να προσφέρει κάτι σε σχέση με τον ανταγωνισμό!Κι εκτός αυτού δεν είναι και ιδιαίτερα ανθεκτική....MAX 3Χρόνια ζωής! Η Πρώτη Pioneer που είχε το αμάξι,την κράτησα για 8 χρόνια(Και παίζει ακόμα μια χαρά)....την άλλαξα για να έχω AUX,MP3 και USB(Επίσης Pioneer και συγκεκριμένα την DEH X5500BT,140ευρώ αλλά άξιζε το κάθε ευρώ) !!!
 

gazmas

New member
Apr 13, 2013
60
0
6
θα το ψαξω,αλλιως θα κανω πατεντα να βγαλω aux εξοδο.
 

leonidas_

New member
Dec 25, 2014
73
0
6
Μόλις εγκατέστησα την 2din οθόνη που είχα στο mondeo. Το μηχάνημα είναι το macrom 5542r με ενσωματωμένα gps και bt και κόστισε 500 ευρώ το 2010. Έβγαλα ένα sony 1din που είχε πάνω, άλλαξα την πρόσοψη με μία 2din από ebay με 20 ευρώ οποία κούμπωσε πολύ εύκολα πάνω και τέλος πέρασα καλώδιο μικροφώνου bluetooth από κολώνα οδηγού και καλώδιο κεραίας gps από κολώνα συνοδηγού. Τώρα με την πρώτη ευκαιρία θα πάω να περάσω τα ηχεία και τον ενισχυτή που έχω γιατί δεν νομίζω να το καταφέρω μόνος μου αφού θέλει να τραβάω καλωδιώσεις κτλ.
2015-03-24%2017.06.31.jpg
 

kwstasp5

Rookie
Feb 19, 2018
18
0
0
Το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να βαλω μεσα radio-cd αφου υπηρχε κενο,ευτυχως μου αφησε το πλαστικο με την θηκη και το βυσμα της κεραιας μην τα πολυλογω πηρα το Sony DSX-A400BT και φυσα συνδεσης,2 εκπληξη δεν το περιμενα αυτο πολυ γυφτια αλλα δεν ειχα ηχεια στις πορτες, και εβαλα για αρχη μπροστινα τα Alpine SXE-5725S ολα 150€
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread