Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
εγω εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενος απο τα kenwood.
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Μιλας για το integra η για το fiesta? Δεν εχουν καμια επαφη τα σαλονια τους γιαυτο ρωταω..
 

kostas-patra

Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Έχω απο τα πρώτα Pioneer mp3 (DEH 3600MP) απο το 2003. Τώρα τελευταία όμως έχουν χαλαρώσει οι επαφές της πρόσοψης και καμμιά φορά αν πατήσω κάποιο κουμπί, σβήνει η οθόνη και θέλει κούνημα.
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
για τα FELIX ποια ειναι η γνωμη σας?ειναι θυγατρικα καποιας εταιριας?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Δε με ενθουσιάζει η Felix, προτιμώ την Jvc την οποία και εμπιστεύτηκα στο δικό μου Fiesta όπως και στο αυτοκίνητο του αδελφού μου και εδώ και χρόνια όλα καλά.

Το δικό μου είναι το JVC KW-AVX810

10778.jpeg


Πολύ καλός ήχος (με ενισχυτή ακόμα καλύτερος και δυνατότερος) + η καγκουριά του να βλέπεις video αν θέλεις (ICE - Ιn Car Entertainment)
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Nitroking said:
Μιλας για το integra η για το fiesta? Δεν εχουν καμια επαφη τα σαλονια τους γιαυτο ρωταω..

??? ??? ???
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
nitroking φιλε μου οντως δεν εχουν σχεση τα σαλονια αλλα εδω μιλαμε για πηγες :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
puma-r said:
nitroking φιλε μου οντως δεν εχουν σχεση τα σαλονια αλλα εδω μιλαμε για πηγες :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ε και? Η ιδια πηγη σε διαφορετικα σαλονια με τα ιδια ηχεια αποδιδει ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικα, τι ακριβως δεν καταλαβες? Δεν ειναι προφανης ο λογος που σε ρωτησα? ;)
 

Derizio

New member
May 9, 2010
65
0
0
47
Εγω ηθελα πολυ να βαλω μια επωνυμη πηγη 2 din και με navi..... αλλα το fiesta δεν εχει την ιδια αποψη! Δεν εχει 2 din θεση και ετσι εχω ενα radiocd της Sony. Σε γενικες γραμμες πολυ ικανοποιημενος και πολυ με εχει βολεψει η θυρα usb. To εχω περιπου 2 χρονια και δεν εχω κανενα προβλημα! Το απογευμα θα σας γραψω και τον τυπο του radiocd!
Φυσικα υπαρχει και αυτη η λυση στο 1din χωρις navi http://jvcmobile.co.uk/product.php?pr=187 αλλα ειναι πολυ ακριβη για την τσεπη μου!
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
Nitroking said:
Ε και? Η ιδια πηγη σε διαφορετικα σαλονια με τα ιδια ηχεια αποδιδει ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικα, τι ακριβως δεν καταλαβες? Δεν ειναι προφανης ο λογος που σε ρωτησα? ;)
ναι ρε φιλε αλλου εχει τα ηχεια το honda αλλου τα ειχε το fiesta.σαν καμπινα και σαλονι το honda ειναι αλλου!
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Ναι γιαυτο σου λεω οτι δεν μπορεις να συγκρινεις πηγες οταν μιλας για αλλο αμαξι.. Μονο την πηγη σαν χρηστικοτητα και specs..
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
puma-r said:
επιτελους συνενοηθηκαμε!!! :p :p :p

Εγω μια ξεκαθαρη ερωτηση εκανα, τωρα γιατι το εμπλεξες τοσο δεν καταλαβα.. Αλλωστε τι σε νοιαζει πιο πολυ σε μια πηγη? Η ουσια (το πως παιζει) η τα εφε (το ποσο ευκολα μπορεις να τη χειριστεις και τι κολπα εχει)? Γιαυτο σε ρωτησα για το σαλονι στην αρχη.. ;)
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
εμεις οι δυο σαν Ιαπωνες θα επρεπε να συνενοουμασταν καλυτερα,τι εχει παιξει?λες να μας κανουν παρεμβολες οι φιεστακηδες? ;)
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Αμα πω εγω για τη δικια μου καμπινα κι απο γυφτο να παρεις τελεια θα ακουγεται! Βρηκα την υγεια μου με το διθεσιο! :p
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
puma-r said:
για τα FELIX ποια ειναι η γνωμη σας?ειναι θυγατρικα καποιας εταιριας?
Κινεζικα ειναι και μαλιστα κακης ποιοτητας.Αν ψαξεις στο internet για Felix βγαζει ενα γατουλι ;D.
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
αλλοι λενε οτι ειναι αρκετα αξιοπιστα και για την τιμη τους πολυ καλα ???εχει αγορασει κανεις να μας πει γνωμη?
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ρε φιλε δεν ξερω αλλα οσο και να το ψαξω δεν βρισκω τιποτα για ηχεια μονο για κατι οθονες και τετοια,νομιζω τα εχει και το prakticer.Απ'οσο εχω διαβασει ειναι κινεζικα τωρα αμα κανουν τη δουλεα τους μη το ψαχνεις.Μονο εδω βρηκα ηχεια felix
http://euroelectron.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=40&Itemid=1&TreeId=49
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
puma-r said:
αλλοι λενε οτι ειναι αρκετα αξιοπιστα και για την τιμη τους πολυ καλα ???εχει αγορασει κανεις να μας πει γνωμη?

εγω εχω felix το ειχα παρει πριν 2 χρονια απο το πρακτικερ καπου στα 200ε.
απο design χαλια.δεν μου εχει βγαλει τιποτα μεχρι στιγμης.ειναι απο αυτα που παιζουν τα
παντα(tv,usb,dvd,mp3, κτλ)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread