Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

LmS_RR

New member
May 9, 2010
91
0
0
39
Αγρινιο
δεν θα τα έλεγα και τόσο "sport" λάστιχο το συγκεκριμένο... ούτε σαν πέλμα ούτε σαν χρήση...
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Κι εγω το αντιθετο εχω παρατηρησει.. Τα gay-καθημερινα ελαστικα ειναι αυτα που σφυριζουν, τα σπορτ δε νιωθουν αρα δε σφυριζουν.. Τα F1 ακομα και με 170 αλογα δεν κανανε κιχ ουτε σε βουνα ουτε πουθενα..
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
  και εγω τα s drive της yokohama. scorpion μια χαρα ειναι τα λαστιχα
 

RooT

Rookie
May 17, 2010
48
0
0
SalonikA ®
s drive 205/40/17 το μονο παράπονο είναι ότι δυο φορες πήγα καβαλα στις στροφές και φαγώθηκαν εξωτερικά  :p
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
LmS_RR said:
τι εννοείς???

τα ειχαμε σε ενα s4 audi και χαλαγε τον κοσμο απο το βουητο που εκανε,μεχρι που τα αλλαξαμε και ησυχασαμε
 

lockS

New member
May 16, 2010
57
0
0
εγω ειμαι καφρος!!!εχω 58.000χλμ στο τουτου και εχω ακομα τα μαμα λαστιχα  :eek: :eek: εννοειται οτι το παω κο-κο-κο στις στροφες και οτι αν πατησεις γκαζι απλα ιδρωνεις αλλα γραφω για να υπερασπιστω τα condi μιας και οταν ηταν καινουργια (καποτε στο μεξικο,χρονια πριν) ονοματα δεν λεω αλλα ο kostg και ο scorpion αν θυμουνται οταν πηγαν μονεμβασια κατι στροφες πριν φτασουν που εχει στην μια μερια 50μετρα γκρεμο και στην αλλη μονο βραχια (στα plus συγκαταλεγεται οτι τον παω με κλειστα ματια τον δρομο εκει) απλα με ειχαν τρελανει με το κρατημα τους κ εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος...και αναρωτιεμαι αν τα υπολοιπα εχουν πολυ καλυτερο κρατημα τι λουνα-παρκ θα γινει εκει...
 

Φτερούγας!

New member
May 11, 2010
58
0
0
33
Aγ.Παρασκευή
Pirelli P ZERO NERO παίδες και δεν δέχομαι κουβέντα !!! δίνεις κάτι παραπάνω αλλά ...
είτε στο στεγνό είτε στις βροχές δεν φοβάσαι τίποτα !
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Μετα απο 8000χμ με τα Toyo T1R και την αλλαγη τους σε μπρος πισω δεν εχω μεινει
καθολου ευχαριστημενος.η φθορα τους ειναι πολυ γρηγορη και απο κρατημα δεν μπορω
να πω οτι μου αρεσει.Σιγουρα το επεμςνο λαστιχο θα ειναι το προηγουμενο που φοραγα
Michelin Pilot Exalto II
 

Pa_Nos_1400cc

Pro Member
May 10, 2010
521
0
16
47
Αγρίνιο
Κατέληξα σε κάτι περίεργο  Vredestein Sportrack 3 με το σκεπτικό σκληρή ανάρτηση με μαλακό λάστιχο γιατί είχα δοκιμάσει με σκληρό λαστιχο bridgestone ER 300 και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος γενικά απο την πρόσφυση του αυτοκινήτου στο φρενάρισμα.
Τελικά και τώρα το καλοκαίρι είναι αρκετά καλό και ζεστένεται άμεσα παρόλο το δείκτη V που έχει, επίσης σε κανα δύο μπασίματα που έκανα σε κλειστές στροφές μπαίνει οκ χωρίς να στριγγλίζει.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
pitbull said:
Δεν ακουγονται καθολου και δεν θα ελεγα οτι ειναι σπορ.
Κανω μια παραθεση σε μενα για να με διορθωσω.Εχω παρατησει οτι τελικα τα ελαστικα μου Dunlop sp sport fast response τις τελευταιες μερες που εχει αρκετη ζεστη και καιει η ασφαλτος+οτι παταω λιγο παραπανω το γκαζι τελικα σφυριζουν οπως ειχε πει ο Ιακωβος.Αυτο εχει παρατηθει μονο τις τελευταιες μερες.Παντως παραμενω πολυ ευχαριστημενος απο αυτα.
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Σε λιγο καιρο αλλαζω λαστιχα και ψαχνω καποιον λαστιχα...
Μετα απο την αποτυχημενη για μενα επιλογη των Toyo T1R παω παλι στα παλια μου λαστιχα ,που ειχα
μεινει παρα πολυ ευχαριστημενος (Michelin Pilot Exalto ΙΙ)

εχετε κανεναν στα υποψην να προτεινετε?
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
δεν του κανω διαφημηση δεν με απασχολει αν θα παει καποιος εκεί αλλά μια κ αναφέρθηκε... 30 χρονια στον οικονομου δεν ειχαμε ποτε προβλημα...
 
Το ξερω οτι δεν κανεις διαφημιση!! απλα οταν το΄δα το ονομα ειχα υποχρεωση να το πω αφου μου εχει συμβει!! Δυστυχως ολοι αυτοι εμποριο κανουν κ τιποτα αλλο!! Σπανια να σε προσεξουν σαν πελατη!!

..οπως και με καποιους αλλους που οταν δω το ονομα σιγουρα θα το αναφερω!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread