Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

teoe

Original poster
Rookie
Mar 20, 2011
30
0
6
37
Κομοτηνη
Καλησπέρα σε ολους...εχω το st 2 mk8 εχω κανει 4000 χλμ και ακουγετε ενας θόρυβος σαν κροταλισμα κοντα στην πεταλουδα η στους εκκετροφουρους στις 3700 με 4000 στροφες και πάνω. σταματημενο το οχημα και με ανοιχτο καπο και το αυτι κοντα μεσα στο αμαξι δεν ακουγεται μπορει και τα μεταλα του να ακουγεται ετσι αλλα δεν εχω καποιο αλλο για να το συγκρίνω...εαν μπορει καποιος να το παρατηρήσει αυτο και να μου πει αν ακουγετε και σε αλλο αμαξι θα ειμαι ευγνώμων..... Επίσης εαν σας ακουγετε και το Δυναμό οταν ειναι στο ρελαντί ενας ψηλός ήχος
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
ιιιισως να ακους τα μπεκ (?) αυτο μου ηρθε πρωτα στο μυαλλο ! κανε μια βολτα και απτην αντιπροσωπεια, λογικα δεν θα ειναι κατι απλα να σου φυγει το αγχος
 

Mastoras

Rookie
Σεπτ. 1, 2016
21
2
3
Αθήνα
Όπως το περιγράφεις δεν το έχω παρατηρήσει. Θα βοηθούσε αν έμπαινες σε κάποιο άλλο για να έχεις σημείο αναφοράς. Αν είσαι Αττική στείλε μου pm μήπως το κανονίσουμε
 

teoe

Original poster
Rookie
Mar 20, 2011
30
0
6
37
Κομοτηνη
Ειμαι πολύ μακριά φίλε μου σε ευχαριστώ παντος...ο θόρυβος παντος δεν ακουγετε μεσα απο. Το αμαξι  να ξερεις με ανοιχτο το καπο
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread