Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
amster λεγεται ο τεμπελης αυτος...αυτον εχω...απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!αψογος κ σε ανεση κ σε χωρο!
 

Angel111

Newbie
Oct 19, 2013
6
0
1
Καλημέρα σε όλους! Θα μπορούσαμε να οργανώσουμε νέα μαζική παραγγελία για τεμπέληδες? Παρακαλώ εκδηλώστε ενδιαφέρον όσοι πιστοί....
 

kouv

Member
Oct 3, 2013
134
0
16
33
Καλαματα
Θα ήθελα και εγώ τεμπελη αλλά έχω fiesta mk6. Δεν ξέρω άμα είναι ίδιος ή γίνεται στην παραγγελία να πρόσθετη και ένας  για mk6.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Aν θέλεις Αλέξανδρε, έχω για mk6 αυτόν. Δε με έχει βολέψει όμως, κυρίως λόγω του ότι "κάθεται" πάνω από το χειρόφρενο..

Για μαζική παραγγελία, θα πρέπει να μαζευτείτε καμιά δεκαριά άτομα για να προχωρήσουμε. Για δηλώστε ενδιαφέρον  :)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Παιδιά είναι αδύνατες οι παραγγελίες από το εξωτερικό, οπότε προς το παρόν δε θα γίνει κάποια ομαδική κίνηση.
 

laantonios

Rookie
Σεπτ. 13, 2011
12
0
1
46
Veria City
επαναφέρω το θέμα καθώς σκέφτομαι για τεμπέλη...

http://www.ebay.com/itm/Ford-Fiesta-MK7-2009-Specific-Black-Eco-Leather-Arm-Rest-Armrest-Center-Console-/162099379095?hash=item25bde03b97:g:D3gAAOSwvg9XWmuG&vxp=mtr

ποια η άποψη σας για αυτό;
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Για μένα η καλύτερη λύση είναι τοποθέτηση από το facelift
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Καλησπέρα στην παρέα..Ξέρει κανένας πού μπορώ να βρω τον τεμπέλη από το facelift εκτός από αντιπροσωπία?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Στα μεταχειρισμένα Θοδωρή. Ψάξε στην περιοχή σου και στο car.gr
Θα είναι πανάκριβο το ανταλλακτικό σαν καινούριο...
 

pt1986

Pro Member
Jul 5, 2013
444
3
18
37
Υπαρχει και αλλη λυση να αγορασεις τον τεμπελη οπως εκανα εγω σε aftermarket https://eshop.carner.gr/kentrikh-konsolo-tempelhs-ypobraxionio-gia-olous-tous-typous-autokinhtwn-armster-look-cnccenterconsole (σε noname)
https://eshop.carner.gr/konsola-marke-xwris-vash-22825?search=armster&description=true(της armster)
εγω πηρα της armster.
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Καλησπέρα στην παρέα...Ήρθε ο τεμπέλης για το fiesta μου....Έχει βίδες για την τοποθέτηση της βάσης η οποία βιδώνεται στην θέση για το τασάκι..Ήθελα να ρωτήσω αν κάτω απο την κεντρική κονσόλα περνάν τίποτα καλώδια για να μην κάνω καμιά ζημιά ή τρυπάω άφοβα?
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,307
180
63
50
Αθήνα
Πολλά και διάφορα καλώδια, αλλά γιατί να τρυπήσεις έτσι στα κουτουρού ? Λύστο και κάνε σωστά τη δουλειά, χωρίς φόβο να χαλάσεις/πειράξεις κάτι....
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Εγώ πήρα από st facelift,μου βγήκε 100€ μαζί με το κάτω μέρος της κονσόλας που κουμπώνει το a/c,αγόρασα και μια καινούργια φούσκα με λεβιέ από titanium(για να είναι 5 ταχύτητη η ένδειξη,
Έβαψα και τα υπόλοιπα πλαστικά σε piano black,και το αυτοκίνητο μέσα πραγματικά μεταμορφώθηκε και έδειξε ακόμα πιο καινούργιο και πιο πολυτελές,πείσεις το καλό της υπόθεσης είναι πως ο τεμπέλης κουμπώνει χαρτί και δν κουνάει καθόλου γιατί είναι εργοστασιακος
 

greyfiesta

New member
Jun 15, 2013
64
0
0
zisis said:
Εγώ πήρα από st facelift,μου βγήκε 100€ μαζί με το κάτω μέρος της κονσόλας που κουμπώνει το a/c,αγόρασα και μια καινούργια φούσκα με λεβιέ από titanium(για να είναι 5 ταχύτητη η ένδειξη,
Έβαψα και τα υπόλοιπα πλαστικά σε piano black,και το αυτοκίνητο μέσα πραγματικά μεταμορφώθηκε και έδειξε ακόμα πιο καινούργιο και πιο πολυτελές,πείσεις το καλό της υπόθεσης είναι πως ο τεμπέλης κουμπώνει χαρτί και δν κουνάει καθόλου γιατί είναι εργοστασιακος
Τα πλαστικά μέρη του τεμπέλη του st, δεν είναι διαφορετικό χρώμα από αυτό του MK7? Έχεις φωτο?
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Δν έχω φωτό γιατί πουλήθηκε ναι είναι πιο σκούρο αλλά αλλάχτηκα όλη η κονσόλα όποτε δν έχει διαφορα
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread