Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

aleks

Original poster
Member
Apr 20, 2013
196
3
18
2020
ενα πολυ ωραιο project  που πετυχα  για το εσωτερικο μας!

http://www.fiestafaction.com/forums/threads/34522-Tired-of-waiting-on-a-dash-kit-Building-my-own
 

nsofi

New member
Aug 14, 2014
66
0
6
Εχω παρατηρήσει το εξής στο ραδιόφωνο. Εχω 10 αποθηκευμένους σταθμούς στα FM. Όταν αλλάζω σταθμούς από το πλήκτρο στο τιμόνι μετά από τον αποθηκευμένο σταθμό Νο 5 με πάει κατευθείαν στον Νο 10 αντί του 6. Εχει παρατηρήσει κάποιος άλλος κάτι τέτοιο; 
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Εμενα κανει το αλλο... αμα το παω απο το χειριστηριο του τιμονιου να παει ενα σταθμο μπροστα ( π.χ 1 -> 2) και μετα το κανω παλι (π.χ 2 -> 3) θα ξαναγυρισει στο 1 και θα κανει κυκλο 1 με 2  :D :D :D
 

nsofi

New member
Aug 14, 2014
66
0
6
Αλλαξα τη σειρά των σταθμών στις αποθηκευμένες θέσεις και όλα δουλεύουν μια χαρά. πάνε οι σταθμοί από το 1-10 με τη σειρά. Περίεργο πράγμα η τεχνολογία.
 

dimwhoo

Member
Dec 7, 2013
234
0
16
Καμια φορα μπερδεύει ή και χάνει τους σταθμούς τελείως οποτε ξανα γυρνάει στο 1
 

jiko_21

Rookie
Jun 28, 2016
16
0
0
εχει βαλει καποιος aftermarket οθονη? multimedia με navi κλπ??
 

giolaza

Newbie
Feb 15, 2017
1
0
0
39
ΧΑΪΔΑΡΙ
nsofi said:
Εχω παρατηρήσει το εξής στο ραδιόφωνο. Εχω 10 αποθηκευμένους σταθμούς στα FM. Όταν αλλάζω σταθμούς από το πλήκτρο στο τιμόνι μετά από τον αποθηκευμένο σταθμό Νο 5 με πάει κατευθείαν στον Νο 10 αντί του 6. Εχει παρατηρήσει κάποιος άλλος κάτι τέτοιο; 
Πάτα τον αριθμό 6 και μετά κάνε πάλι αποθήκευση (πάτα παρατεταμένα τον αριθμο 6). Γενικά κάνε εκ νέου αποθήκευση τους αριθμούς που δεν εμφανίζει από τα χειριστήρια και θα είναι κομπλέ. Μου το έχει κάνει και μένα 2 φορές στα 4 χρόνια.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread