Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
ψαχνοντας στο internet επεσα πανω σε αυτο το site

http://www.viperstripesdirect.com/index.php

εχει ριγες σε διαφορα χρωματα που φτανουν μεχρι και 1μ!επισης μπορεις να φτιαξεις τις δικες σου custom!
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
southern_sun said:
ψαχνοντας στο internet επεσα πανω σε αυτο το site

http://www.viperstripesdirect.com/index.php

εχει ριγες σε διαφορα χρωματα που φτανουν μεχρι και 1μ!επισης μπορεις να φτιαξεις τις δικες σου custom!


+1
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ποιος γνωριζει να μου πει ποσο παχος εχουν οι πλαινες ριγες και ποσο ειναι το κενο αναμεσα τους?Καπου ειχα διαβασει 32mm παχος και 5mm κενο ισχυει?
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
pitbull said:
Ποιος γνωριζει να μου πει ποσο παχος εχουν οι πλαινες ριγες και ποσο ειναι το κενο αναμεσα τους?Καπου ειχα διαβασει 32mm παχος και 5mm κενο ισχυει?

δεν μπορώ να σε βοηθησω.. Κανένα ιστιτόπο με φτηνούς προφυλακτήρες ανακάλυψες?
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Πηγα σημερα και περασα πλαινες ασημενιες  ;D,μαμαει.Αν θες απλους προφυλακτηρες μαμα εχω βαλει μια ιστοσελιδα στο αντιστοιχο τοπικ με ανταλακτικα(http://www.parts-online.gr/products/?model_id=362&brand_id=1),αν θες τιποτα αλλο πες να ψαξω.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Χμμμ... Ωραίο το car σου. Θα προτιμούσα όμως διάφανο (ή φιμέ) φλασάκι στο πλάι, κάτι με χαλάει στο πορτοκαλί... Κατά τα άλλα μια χαρά, οι ρίγες έδεσαν με τις ζάντες σου :D
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
μεγειες ς και απο εμενα,ελπιζω να μην αρχισουν να ξεκολλανε και να μην τις βαρεθεις...
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Nα ξεκολλησουν αποκλειετε,μου ειπε 2 μερες να μη βραχουν και μετα αμα θελω ας τις τεσταρω με πιεστικο.Αμα τις βαρεθω ξυλωμα,αν και δεν νομιζω γιατι το αποτελεσμα ηταν καλυτερο και απο οτι περιμενα.Κοστος 35Ε εγγυηση 5-7 χρονια.
 

Vrachos

New member
May 21, 2010
56
0
6
Λάρισα
Ωραία ζάντα pitbull, μπορώ να πω ότι το γούστο σου είναι άψογο  :D

kostg said:
Θα προτιμούσα όμως διάφανο (ή φιμέ) φλασάκι στο πλάι, κάτι με χαλάει στο πορτοκαλί...
Κάτι τέτοιο δηλαδή;  :)

 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
δεν ξερω ποιος αντιγραφει ποιον....  :D
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Εχουν μπει και τα λευκα φλασακια και συνεχιζουμε στα υπολοιπα.Συμφωνω μαζι σου Vrachos,την καλυτερη ζαντα για μαυρο fiesta φοραμε και ας λενε μερικοι ασχετοι οτι δεν ειναι ωραια(δεν εχουν γουστο οι ανθρωποι απλα).Τωρα μου λειπει η αεροτομη και οι προφυλακτηρες  :D.
 

petrosmk6

Newbie
Oct 29, 2010
7
0
1
31
pitbull του πανε πολυ οι ριγες!!!θελω και εγω να βαλω στο δικο μου..που τις εβαλες???
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread