Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
πολλα δεν ειναι??? εγω εχω ακουσει κατι για 170-180 γιουργια το πολυ!!!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Δεν νομίζω να την χρέωσε μιας και δεν είναι ούτε ένα λεπτό υπόθεση!!!

Υ.ς Εκτός.... και αν έχουν αρχίσει να χρεώνουν και "αυτοί" κάθε φορά που πέφτουν στα γόνατα giggle
 

Nick

Original poster
Member
May 17, 2011
107
0
0
Παιδια 215 χωρις εγκατασταση βεβαια....μοιυ εβγαλε προβλημα παλυ....τελικα βρηκαμε την ακρη επιδη εχω βαλει ηχο στο αμαξι και εχω τραβηξει καλοδιωση....το booster βραχηκυκλωνε λογο καλοδιων κατι τετιο....επισης μερικα αμαξια που εχουν μουφα xenon το κανει αυτο....δεν ηταν το πενταλ τελικα...και μου ειπε ο μπουλεκος οτι παρεγειλε νεο  boosteraki με περισσοτερα φιλτρα για αυτο τον λογο,επισης παιδια και 400 ευρο να εκανε παλυ θα το εβαζα..εχω δει μεγαλη διαφορα.
 

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
θα γράψω και εγώ για το συγκεκριμενο μετά από καιρό μιας και το δοκίμασα πρόσφατα :p

ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!! στο δικό μου setup τουλάχιστον όπως είμαι είναι πριόνι στα χαμηλά , δίνει πόνο στα χαμηλά 2000 -3200 κατι με ότι ταχύτητα και να έχεις . Βεβαια με αναλογα χιλιόμετρα σε κάθε ταχύτητα αντίστοιχα. Επίσης τρελές αλλαγές 1-2-3 +20% τουλάχιστον καλύτερη επιτάχυνση που δεν την καταφέρνεις ούτε και αν κλωτήσεις το γκάζι με όλη σου την δύναμη καθώς το σήμα από το πόδι θα πάει όπως θέλει αυτό, ε με αυτο το πραγματάκι ανοιγει την πεταλούδα αστραπιαία. αυτό που δοκίμασα είναι με την μια σκάλα και να πω την αλήθεια δεν με βολεύει καθώς το αμάξι με το που το συνδέσεις πάνω είναι έτοιμο για "καυγά" !! ξαναλέω στο δικό μου δένει απίστευτα αλλά το κάνει πραγματικά για αγωνιστική χρήση ! Αν έπεφτε στα χέρια μου αυτό με τις 3 σκάλες σίγουρα θα το έβαζα μιας και το αμάξι το οδηγάει και η γυναικά και είναι κάτι το οποίο δεν θα το αντέξει...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread