Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
οταν ειχα το  μκ4 εβλεπα τα μουτρα του πολυ αθωα και με ψιλοχαλαγε αυτο,ξηλωσα λοιπον τις γριλιες απο μασκα και προφυλακτηρα και τα αντικατεστησα με μαυρη σιτα,ομολογω οτι ηταν πολυ πιο ομορφο και αγριο μετα! :mad:
 

Derizio

New member
May 9, 2010
65
0
0
47
Καμια φωτο εχεις Αντωνη να παρουμε μια εικονα;
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
οχι αλλα μπορουμε να οργανωθουμε μια μερα και το εφαρμοσουμε στο δικο σου! :p
 

Derizio

New member
May 9, 2010
65
0
0
47
Να σου πω τι ειχα δει και μου αρεσε...αλλα τελικα δεν βρηκα κατι αναλογο.
Αν ειχες δει (φωτο θα αναρτησω οταν βρω) στο mk5 το sport ειχε βγαλει η ιδια η ford αν δεν κανω λαθος, μια σιτα για την μασκα η οποια επερνε και το σημε επανω, εμενα μου αρεσει δεν θελω να το βγαλω, και κοιταξα μηπως υπαρχει κατι αναλογο για το 4 αλλα δεν βρηκα κατι. Προσωπικα εγω αυτο που θα ηθελα να κανω ηταν να μπορουσα να αλλαξω τις γριλλιες και στην μασκα και στον προφυλακτηρα με μια ποιοτικη μαυρη σιτα σχετικα χοντρη αλλα θα ηθελα να ηταν και καλα φτιαγμενη, οχι με το που την ακουμπας να κανει γουβα ή να ξεκολλαει ή οτιδηποτε και να δειχνει φθηνιαρικη κατασκευη. Ακομα δεν ασχοληθει ομως.
Σαν αυτη φαντασου, σε μαυρο και με το σημα της ford και ιδια κατω στον πρυφυλακτηρα
http://cgi.ebay.co.uk/ford-fiesta-zetec-s-chrome-grill-/110531177711
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
εγω ειχα κοψει τις πλαστικες γριλιες,τις λιμαρα να ισιωσει η μασκα και να μην μου κανει σκαλοπατακια,ειχα εφοδιστει με εργοστασιακο χρωμα και περασα τα λιμαρισμενα για να μην φαινονται οι ατελειες και εφαρμοσα τη σιτα απο την μεσα πλευρα της μασκας,στη συνεχεια την στερεοποιησα με ενα ειδικο υλικο μαυρου χρωματος που ειναι σαν πλαστελινη και ουτε κουνιοταν αλλα ουτε φαινοταν και τιποτα!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread