Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

arkas

Original poster
Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
να και μερικες φωτο




πιστευω οτι ειναι απο τις καλυτερες value for money αγορες που εχω κανει επισης παρατηρησα οτι η θερμοκρασια κατω απο το καπω ειναι μικροτερη και πιστευω οτι ειναι απο το μονωτικο και απο την απουσια των θερμοασπιδων γιατι πλεον εχει ανοιξει εκει αρκετα ο χωρος
 

vdsracing

Rookie
Apr 20, 2012
16
0
0
Μια ερώτηση πρός τους φίλους Fiestάκηδες, γνωρίζουμε τι διάμετρο σωλήνας έχει το εργοστασιακό τελικό καζάνι των St??
 

Aggelos Mpa

Member
May 10, 2010
182
2
0
40
Τι συμπέρασμα εχει βγει για το χταπόδι ; αξίζει ; σκέφτομαι να κανω την εξής βελτειωση απο χταπόδι έως τελικό και φίλτρο που νομίζω ειναι και η ποιο αξιόπιστη βελτίωση. Δεν εχω ομως ιδέα τι διάμετρος θα πρέπει να ειναι η εξάτμιση απο χταπόδι και πισω. Οποίος εχει κανει δοκιμές η εχει ψάξει το θεμα θα ηθελα την γνώμη του.
 

Aggelos Mpa

Member
May 10, 2010
182
2
0
40


Η εξάτμιση που εβαλα χθες απο καταλύτη και πισω πριν γυαλιστη και κολληθεί με τικ στης ενώσεις.
 

mexico

Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
Τα st κόβουν δύναμη αντί να πάρουν με μόνο εξάτμιση θέλουν και ρυθμίσεις στον εγκέφαλο για να δουλέψει από ότι ξέρω
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
mexico said:
Τα st κόβουν δύναμη αντί να πάρουν με μόνο εξάτμιση θέλουν και ρυθμίσεις στον εγκέφαλο για να δουλέψει από ότι ξέρω
Αντιθετως περνει με εξατμιση αρκει να ειναι η ιδανικη διαμετρος,ειναι αρκετα φυμωμενα απο το συστημα εξαγωγης
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread