Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

lefterisVP

Original poster
Newbie
Dec 14, 2017
6
0
0
Αθηνα
Ειναι η πρωτη και καλυτερη αγορα που πρεπει να κανει καποιος για το Fiesta ST (και οχι μονο). Εγω εβαλα της Mountune και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Ελαχιστοι κραδασμοι περνανε στην καμπινα, οι αλλαγες ταχυτητων εγιναν πιο γλυκες και αν δειτε ποσο μαλακη ειναι η εργοστασιακη βαση θα καταλαβετε οτι η αλλαγη της ειναι υποχρεωτικη.
 

Giorgos74

Member
Jan 15, 2017
128
3
18
49
Γερακας
lefterisVP said:
Ειναι η πρωτη και καλυτερη αγορα που πρεπει να κανει καποιος για το Fiesta ST (και οχι μονο). Εγω εβαλα της Mountune και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Ελαχιστοι κραδασμοι περνανε στην καμπινα, οι αλλαγες ταχυτητων εγιναν πιο γλυκες και αν δειτε ποσο μαλακη ειναι η εργοστασιακη βαση θα καταλαβετε οτι η αλλαγη της ειναι υποχρεωτικη.

Καλησπερα λευτερη ποσο την αγορασες και απο που? ειχα εχει παρομοια βαση και η cobb
 

lefterisVP

Original poster
Newbie
Dec 14, 2017
6
0
0
Αθηνα
Δεν ξερω αν εχει νοημα που απανταω τοσο αργα αλλα τωρα μπηκα ξανα στο φορουμ μετα απο αρκετο καιρο. Την αγορασα απο mountune. Ελαχιστοι κραδασμοι και πολυ μεγαλη διαφορα στις αλλαγες ταχυτητων. Προτεινω και το short shift της mountune πακετο με τη βαση. Μερα με τη νυχτα η αισθηση.
 

Giorgos74

Member
Jan 15, 2017
128
3
18
49
Γερακας
εχει βαλει κανεις το σετακι της vudu απο ΑΕΤ? shoft shift και rear motor mount? επισης παιζει και ελλαδα μονο το rear motor mount απο powerflex κοντα στα 50-60 ευρω.. revo απεξω στα €143.00 , kai montune £145.00 και το cobb που κοστιζει αρκετα
Ποιο εχει την λιγοτερη δονηση?
εχει βαλει καποιος αλλος εκτος του montune?
 

Giorgos74

Member
Jan 15, 2017
128
3
18
49
Γερακας
usergr said:
εχει βαλει κανεις το σετακι της vudu απο ΑΕΤ? shoft shift και rear motor mount? επισης παιζει και ελλαδα μονο το rear motor mount απο powerflex κοντα στα 50-60 ευρω.. revo απεξω στα €143.00 , kai montune £145.00 και το cobb που κοστιζει αρκετα
Ποιο εχει την λιγοτερη δονηση?
εχει βαλει καποιος αλλος εκτος του montune?
καποιος παιδια με rear motor mount ?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread